Jump to content

EURO 2012


kuruz

Recommended Posts

Иначе, Златан је католик. Било је лепо да се навија у сред Француске синоћ за Шведску.

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne iskljucujem fantomske rezultate tipa da Grci smore cak i Svabe i uvale im neki pajserski gol (sve je uvek moguce, jelte) ali realno u polufinale bi trebalo da idu Spanci, Italijani, Nemci i Portugalci.. sve ostalo je za mene iznenadjenje.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno patološko navijanje protiv Hrvata, moram da priznam.

 

Probacu da ti objasnim iz moje perspektive:

Pola detinjstva su me granatirali + proterali su 250.000 srba iz Krajine + patoloski nas mrze. Pre bih navijao za crnog djavola i Partizan nego za tu gomiletinu ustaskog izmeta.

  • Upvote 10
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

- On je došao na RTS kao neka zvezda, njegov transfer je plaćen... A lupa gluposti da je to strašno. On, pored fudbalske igre, ne poznaje ni gramatiku. Strašno je šta je sve pričao pre neko veče. Njemu sam svojevremeno rekao da ima „žicu" za reportera, ali da ne poznaje fudbal i da mora da radi na tome. Savetovao sam mu da se ne približava mikrofonu dok ne savlada te lekcije. Nije me poslušao i sada mu se ovo dešava - dodaje Pantić.

 

Милојко о Аци.

 

http://www.pressonline.rs/sr/euro2012/euro2012/story/227883/Kazna+za+u%C5%A1i+i+fudbal.html

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...