Jump to content

Svi žanrovi osim metala


Recommended Posts

 

P.S. Lunare, mislim da smo se mimoišli (tj. zamalo se nismo sudarili) na Banovom Brdu pre par dana. Čim sam te video učinio si mi se poznatim i tek posle nekog vremena skontam da te znam sa foruma, haha. Inače, jako dobro pamtim lica. :)

Trebao si da se javis. Ali sa nekom forom sa yumetala, tipa pridjes mi i kazes, evo ti trik pitanje. Na kolko stepeni Hefest jebe? XD Si ti isto sa brda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

neće ljudi da ih jare zatrpava spid metalom i helena smara mejdenima. pošteno.

 

KO NE MOZE DA ISTRPI MALO KLASICNOG METALA NEK NE DOLAZI NA FORUM VISE

ZATVARAJ OVO

DISKRIMINACIJA PROTIV METALA NA YUMETALU. OCES KURAC.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

afi je do tamo negde 2002. bio vrhunski bend, jedan od meni najdrazih hc punk bendova (pogledati prvo mesto na last.fm-u poslednjih nedelju dana), ali jbg pocheli su da prate neke gej trendove i to ih je sjebalo.

 

[media=]

[/media]

 

:rockdevil:

 

Meni su dobri samo kad su gej. Takvih hc punk bendova ima na tone, ovakva pederana se teško nađe :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neće ljudi da ih jare zatrpava spid metalom i helena smara mejdenima. pošteno.

 

Прво, ово што је НаркоЧарли рекао. Друго, од скоро 200 мојих постова тамо, нисам 5 пута качио спид метал. Your argument is invalid.

 

http://www.youtube.com/watch?v=2QU8QUQGavg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kolko stepeni Hefest jebe? XD Si ti isto sa brda?

 

Haha, to znam, na 17 stepeni. :bigblue: Ok, ako slučajno ponovo naletim na tebe javljam ti se. E da, nisam sa Brda, sa Ceraka sam.

 

Nego, koje umiranje od vrućine. :mrtav: Otvaram prozore da napravim kakvu-takvu promaju i puštam nešto lagano i vazdušasto:

 

[media=]

[/media]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...