Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Anoniman si mi nesto, zato pitam

 

Ne kapiram provokaciju ili sta vec ali nema veze.

Pre par godina sam prestao da dolazim na ovaj forum zbog debila poput nekih koji posecuju ovu temu. Mislim da cu uraditi isto. Nema svrhe gubiti vreme sa sacicom bednika koji nemaju pametnija posla.

 

Molio bih moderatore da deaktiviraju moj account ili da ga obrisu.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mama ti je debil kada te rodila tako degenerisanog!

Razocaran sam u nase igrace i odjebi ako to nerazumes!

On jeste degenerisani peder i komunista i povrh svega cigan

ali ti si nepoznat.

 

 

 

elem,

samo da ovo ne ostavi trajne posledice na reprezentaciju kao kraj turnira 2010.

4. mesto nije neuspeh, nije ni uspeh, neki minimum u vidu prilike za plasman na OI je ostvaren i to je sve.

samo da se ne poraspadaju mentalno nakon ovoga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi rekao Muta sve je to normalno..znali smo da protiv Francuza najteze igramo, ne samo zato sto nam ne odgovaraju (i ne racunajuci pomahnitalog Gasola imaju objektivno najjaci tim na prvenstvu) nego i zbog pritiska sudija, publike itd. Spanci su se sa svim tim izborili i dali nam sansu da im se opet lepo useremo u finalu u zivot, uz podrsku cele hale, ali mi smo na najlaksem zadatku fejlovali protiv sumskih ljudi, tako da sta sad, jbg. Jos gore je sto ce sad Spanci da osvoje, da me neko pitao koji mi je najgori moguci scenario za prvenstvo, rekao bih Spanci prvi, mi cetvrti :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skokovi 43:29

Asistencije 21:17

Izgubljene 10:13

Ukradene 7:3

Banane 5:1

 

Najbolja su ekipa na šampionatu, ali eto, zeznuo ih je Gasol u produžetku. Imao je pomračenje uma onomad. Znači lopta je okrugla.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...