Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Jeste da ima jos celo leto transfera da se odradi, ali u odnosu na proslu grupu ovo je i dosta dobro. Jedino mi zao sto nikako da upadnemo u neku grupu tipa ove B. Alba, Prokom i Salon na jednom mestu, neko tu sa dve pobede ima da ide dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje ne mogu da verujem da postoje kosarkaski bolidi kojima je Vujanic u TOP 3 Partizanovih igraca ikada .

 

Ocajan potez nekog tamo trenja da otvara novu temu , a sezona jos nije ni pocela , a i da jeste potez je katastrofa . Verovatno hoce time da izbrisu moje prognoze koje su se obistinile i da sakriju svoje budalastine i laprdanja .

 

 

----

 

Čestitam na dužem banovanju.

Edited by trenje
  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje ne mogu da verujem da postoje kosarkaski bolidi kojima je Vujanic u TOP 3 Partizanovih igraca ikada .

 

Ocajan potez nekog tamo trenja da otvara novu temu , a sezona jos nije ni pocela , a i da jeste potez je katastrofa . Verovatno hoce time da izbrisu moje prognoze koje su se obistinile i da sakriju svoje budalastine i laprdanja .

 

 

----

 

Čestitam na dužem banovanju.

 

 

ЋЋПК

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko zna, možda će US Steel sada investirati u devastiranom Pakistanu.

daj, bre, vraćajte ga. :wink:

 

kao što rekoh, najslabija tačka je pozicija pet, tu treba nalaziti adekvatno pojačanje dok još ima slobodnih igrača na košarkaškoj pijaci. na ostalim pozicijama se, tu i tamo, dobro stoji.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da si u pravu, gugl kaže da je podnosio zahtev za raskid. jebi ga, oko 10. juna sam bio na letovanju, pa mi je informacija promakla. mada, koliko vidim, još uvek se se vodi kao njihov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao što rekoh, najslabija tačka je pozicija pet, tu treba nalaziti adekvatno pojačanje dok još ima slobodnih igrača na košarkaškoj pijaci. na ostalim pozicijama se, tu i tamo, dobro stoji.

 

Ta pozicija nam je prazna trenutno :haha: Beske i to je to. Koliko skapirah, Katic ne ostaje? Dakle 2 centra nam trebaju, Besovic mi se nije pokazao kao adekvatni back-up.

 

Gre'ota ako Kecman ode inace, mislim da nam trebaju u timu bar on ili Bozic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...