Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Pa taj status je suština.

Je l' ti možeš da zamisliš da neko sad ugasi Liverpul i da uzme grb i nazove neki svoj klub, recimo Vigan, Liverpool Coca Cola FC, na primer?

 

Pogledaj ovo: http://www.dodaj.rs/...RZ/panorama.jpg

Isto važi i za rukomet, samo što me mrzi da odrađujem sličnu sliku, a svi oni se prave blesavi.

 

Ma taj status je kurac na biciklu.Ne lupetaj gluposti.Ono sto je bitno jeste da se klub zove Crvena Zvezda.Grb je Zvezdin.Boje su Zvezdine.I to je to.To je moj klub.Ja navijam za ime i grb,a ne za pravne budalastine i papirologiju.I prestani sada srati vise,izgovoru za navijaca.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruze , psihički bolesnici su i Vujošević i Čović , što i potvrdjuje njihovo besmisleno prepucavanje , samo što je Vujošević košarkaški stručnjak i sportski radnik ceo život dok je Čović propali političar koji o košarci ne sme da se spomene u istoj rečenici sa Vujoševićem .

 

E ovo je sustina.To je to.

 

 

Lemmy je u pravu , previše smaraš sa statusom Zvezde , verovatno si što se pravne tačke gledišta u pravu , ali to je nebitno Grobari na sadašnju Zvezdu gledaju isto kao na onu staru isto kao i navijači Zvezde , besmislica...

 

On nije Grobar pa tako ni ne gleda.On je kurac na biciklu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a najviše ljudi koji su menjali klub su nekada navijali za Zvezdu

zalude te novinari imbecili kad si mali svojom mitomanijom, pa posle moraš pod stare dane da se lečiš od ciganske šizofrenije

 

Da,budalastine.Mi smo navijaci,ljubitelji sporta.I nama je bitno ime,bitan grb,bitna boja dresa.Za to se navija majstore.

 

jebala te boja dresa, navijaš za klub koji nema veze sa pravom Zvezdom

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je fascinantno koliko se grobari opterecuju sa zvezdinim statusom, isto kao Tegeltija koji stalno kenja o Zvezdi a o Partizanu ne sme nista da kaze kao da tamo tece med i mleko. Ako se Zvezda i u ABA ligi i u evropskim takmicenjima zove Zvezda, sa istim grbom i istorijom ja ne znam u cemu je problem. Mene kao treba da zaboli kurac da li je sediste u Stjepana Supljikca ili na Kalemegdanu, apsolutno nebitno.

 

a i koga boli kurac za Covica, svi znaju da je obicno govno, klasican politicar i spletkaros, namazan sa hiljadu boja...ali on bar nije sportista i ne predstavlja se kao neki nacitan covek i intelektualac kao Vujosevic, u stvari je obicna seljacina.

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Da,budalastine.Mi smo navijaci,ljubitelji sporta.I nama je bitno ime,bitan grb,bitna boja dresa.Za to se navija majstore.

 

a98035_claudia.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...