Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

I cekaj sad Majore, to sto smo mi opet igrali smesno na momente i nismo napravili vecu razliku opravdava to sto nas je sudija ocigledno ostetio? Odoh da gledam fudbal, zajebi ovo, nek blagi slavi postenu titulu, srecan da nije pala u ruke mene srete i slicnih govana koji hoce titulu posto-poto.

Edited by Salvation
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, смешни сте и немате нити једну акцију сем спуштање на Бобија.

Тако целе сезоне.

То и енергија коју вам доноси Јака.

 

Дали смо вам пехар да се поиграте.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast grobari na odlicno iskoriscenoj sudiskoj pomoci i jos jednoj prepostenoj tituli. Peti Katicev faul smehotres, faul Blazicu u skoku salje Tepica na bacanja iako je Tepic u skoku uhvatio loptu i bilo je minimalnog kontakta i vrhunac faulcina iz aviona nad Mitrovicem koji nije sviran ("blokada"), to je samo u poslednjih 10ak minuta regularnog dela tekme.. sudije su vam bukvalno poklonile produzetak a posle nije bilo dalje. No, nema veze, najbolji ste, sami protiv svih, i ostale bajke. Ja vam priznajem posteno dve dobijene tekme, ali ovo vam zaista nije trebalo.

Ibiza-GEPEk.jpg

Jednu utakmicu je Zvezda igrala kako treba i Vujošević je napravio sranje. Ali u ostale 3 je Partizan bolji bio, da li je to imalo uticaja na sudije i Zvezdine partije ne znam ali je veoma moguće. Koliko je kukao, psovao i pomagao čitavu sezonu i opet je šampion. Na ovo večerašnje suđenje on bi izveo ekipu sa terena tri puta. Ali neka im je prosto. Da bogdo odu i on i Čović iz srpske košarke pa da sve normalno bude.

 

poduvajte mi karu onako sva trojica zajedno

  • Upvote 10
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Da bogdo odu i on i Čović iz srpske košarke pa da sve normalno bude.

 

koliko se sećam, pre Vujoševića srpsku košarku su ladno trpale tamo neke KK Bosne, Jugoplastike, Zadri, Šibenke....

 

 

inače, demnatujem Majorovu priču o blokadi Mitrovića, čista izbijena lopta je bila

 

 

P.S. Gagić zakucao a u istom momentu Gece dao onaj smotani gol, teško da je koincidencija

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ni malo me ne bi čudilo

 

jebiga, prigodan kraj jedne smejurije od sezone

 

jebi ga, nimalo

 

ććpk

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...