Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Jedan od jacih ovako, cuj Pero Antic, pa vec su mu pokazali ovde ko je i sta je... Pratiti Svinju, spijunirati, pa uzeti ispred nosa sve sto je zamislio. Ugasiti pedera i posle pisati po njemu. Peder umire, peder gasi se!

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, rekla neka riba na fejsu da Doktor lici na mog omiljenog glumca Kristijana Slejtera, Doktor mi je slomio srce kad je pitao ko je taj. Mozda se samo zezao zbog te ribe...

 

 

Dusa boli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta znam

poznajem ljude koji nemaju veze s Vojvodinom, ali obožavaju Državni posao

 

ali da, nama koji smo odozgo su urnebesni

meni lično bolji i od Nadrealista i od Složne braće i od svega drugog što se pojaviljivalo na domaćim televizijama

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selektor se obaveznao

 

'Bem ti šljivovicu ljutu.

 

Pratiti Svinju, spijunirati, pa uzeti ispred nosa sve sto je zamislio. Ugasiti pedera i posle pisati po njemu. Peder umire, peder gasi se!

 

Hahahahha :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, rekla neka riba na fejsu da Doktor lici na mog omiljenog glumca Kristijana Slejtera, Doktor mi je slomio srce kad je pitao ko je taj. Mozda se samo zezao zbog te ribe...

Ako je glumio na Boju na Kosovu znam ga, na Pločniku ga nisam video, elem kad sad vidim lik prepoznajem ga, pita me jedna druga, ti stvarno ne znaš ko je Slejter, rekoh ja znam ko je SLEJER.

 

Докторе, сними како у ћоше тераш неког тамо Ли Mена.

Noćas sam bio u finom društvu, Lee Mana ću poslati u čoše sledeći vikend, ako me jedna cura do tad ne primi kao podstanara.

 

Kakav Pero Antić, posle grčkog referenduma Grčka će zaratiti sa Makedoncima, Pero Antić neće moći više da igra, i poništava se penal Pančeva, A Zvezdi oduzima titula prvaka Evrope.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...