Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Silazna putanja kod Markovicevog kosa

I nepostojeci faul kad je Bogdan zalepio bananu

Da, ali zaboravljaš i smešne faulove koji su njima suđeni u skoku, bloku u napadu. Daj bre bolje su igrali, vodili čitavu utakmicu, nije sramota od njih izgubiti, to jedino onaj novinarčić Lalović priča kako veze nemaju.

Danas su svi sem Teodosića potpuno podbacili, velika škola i za Đorđevića, sa Marjanovićem bi ovo mnogo bolje išlo. Previše minuta za Simonovića, ne možeš tako u polufinalu... mislim mnogo je razloga, loše tempirana forma možda...

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, bili su bolji. Pročitali su nam igru.

Imali smo šansi, nismo ih iskoristili. Jebi ga.

Niko ne bi svirao ono na Bogdanu na kraju. Ok je bilo sudjenje.

Nije trebao ići na ulaz. I da je pogodio imali bi Litvanci 4, 5 sekundi za napad.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad gledam oni 14 suteva za tri poena, mi 28, duplo vise, naspram samo 30 za dva poena. Tu se lepo vidi da nije stimalo. Sve je islo na silu, a tako se ne moze uzeti zlato.

 

Inace Bogdanovic los celo prvenstvo, a on treba da je uz Teodosica i Bjelicu glavni nosilac igre, uz to centri su takodje bili poprilicno losi, pogotovo Kuzmic.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebale ih trojke. Još je Ajnštajn govorio: Ne možeš praviti iste greške i očekivati drugačiji rezultat.

Utakmica za srčku.

Koliko smo samo šansi propustili u zadnjih 30-40 sekundi.

 

Ipak, da ne budem na kraju srca, svaka čast i za ovakvu borbenost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo te bog, da izgubiš od Litvanije koja nikad gore nije trojke šutirala. Bogdan invalidina, ja ne znam koji mu je kurac, šta bi od onog igrača. I Đorđević, ne ide Bogdana čitav meč i on ga forsira, čak i zadnju akciju na njega ide. Nevjerovatno. Mada, nemamo mi ni centra ni nisko krilo, Kalinića takođe nigdje, katastrofalan, ali njega se nije forsiralo ni blizu kao Bogdanovića. On, Milutinov, Milosavljević, Kalinić... šta su oni koji kurac radili na ovom prvenstvu???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije jasno zasto Milutinov nije dobio vise sanse. Pa jebo te bog nije ovaj Kuzmic toliko bolji da ne moze da dobije makar par minuta.

 

Inace, desilo se sve suprotno od prosle godine. Tada smo tempirali formu kad je bilo najvaznije, a i nismo vazili za favorite, sad je bilo obrnuto. Samo se nadam da nece sad da se desi kao sa Dudom, kad smo uzeli srebro pa posle nista. Realno, sad je tesko nadati se da mogu uzeti bronzu protiva Francuza kojima je ovo prilika za vadjenje.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

milosavljević je odrađivao prljavi posao, rpavio lične, nije uzimao šuteve gotovo uopšte, milutinov treći centar nebitan sasvim

kalinić poslednje dve nema ga nigde, bogdan očajan celo prvenstvo, jebiga povreda + loše prvenstvo

nije smela poslednja akcija na njega, a nije prvi put da to sale dozvoljava

 

možda su nas uljuljkala dva laka meča, možda samo ja kenjam jer sam pijan i očajan i plače mi se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нећу да браним Богдановића, али вукао је повреду леђа цео турнир, много тренинга и припремних утакмица прескочио.

 

Не помињете Недовића преко кога је ушло 20 поена. Једва чекам снимак да видим.

 

Подршка момцима, наравно, рука бољој екипи, па ће бити дана за мегдана.

 

Bogdanovic ne mora da se vraca u Srbiju!

 

Срам те било да овако нешто напишеш, не само за њега него за било ког кошаркаша.

  • Upvote 9
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Срам те било да овако нешто напишеш, не само за њега него за било ког кошаркаша.

 

Slažem se... najlakše je nekog postaviti na stub srama.

Ono, ako bi tako gledali i Raduljica je napravio ništa manju grešku onim faulom.

 

Al' jbg.. to je život... teraj dalje...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ebi ga, zatvorili su nam reket, slabo smo sta mogli unutra, zato smo i morali da se ispucavamo za 3...sa druge strane oni su imali bar 15 lakih ulaza, onai Seibutis kace provuce kao muda kroz busne gace, mislio sam da sanjam..malo traljavo/malo na silu, ali onie sve finisiro jako i do samog kraia...plus onai Kuzminskas x faktor, niodakle, sve mu polazilo za rukom...sa druge strane nas dzoker Erceg skroz podbacio...Raduljica bas mnogo gluposti, ukljucuiuci faul pri krau napada kace lomilo

 

Steta, bas smo dobro igrali ceo turnir...ali sto rece neki moi ortak - mi osvaiamo samo kad krene nesto po zlu u pocetku

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...