Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ovaj Kazlauskas je stari lisac. Procitao je Djordjevica. Nasi bez ikakve ideje u napadu. Sad se vidi sta znaci Teodosic, cim su ga izolovali kita od igre. I jebo ga onaj Simonovic i njegova odbrana, covek je obican panj u napadu.

 

Ovo je bukvalno jedini čovek na temi koji zna šta priča. Svi ostali se provlače na citiranje boja na kosovu.

 

Sjeba nas Litvanija taktički samo tako. Prvo poluvreme šutali za tri isto koliko za dva poena, kao neka Finska/Island, užas. Sve na neke individualne akcije, gde su se prožimali nedostaci svakog igrača kako su stigli.

 

Bogdan Bogdanović još jedan u velikom nizu igrača od koga nema ni kurac od velikana. Oni potezi u poslednja dva minuta kriminalni. Nema usijanije glave od njega.

 

Bjelica, nemam komentara, koliko očajni bili Parker juče i Spanulis u četvrtfinalu, slično tako i on.

 

Marković jedini prelazna ocena.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прочитани смо, јбг, да опет поновим.

Готово без лаког поена, контре, полагања, куцања. Литванци су све то имали.

 

Нама је фалила креација Теодосића као никад. Зато се нерезонски прангијало и солирало. Да смо могли да направимо серију, рецимо, од 8-0 у последњој четвртини, кад су ови имали празан ход (а имали су га много пута током меча, нудили нам се), момци би се ослободили притиска. Екипа је таква. Ерцег погоди тројку, Богдановић одмах за њим, Теодосић након њега. Рафал јебени. То нисмо имали. Никаква серија.

 

Велики проблем су нам били центри. Кузмић се бори, скаче, јбг, али он ништа не уме сем тог скока. Апсолутно ништа. Без шуга, хорога, леђне технике. Пик га понекад усере.

С друге стране, Радуљица је у одбрани био кеса, врте му пик цео турнир, готово ништа не може да одбрани.

Сабери 2 и 2 - нема расположеног Теодосића, Радуљица не мора ни да улази.

Биће ок следећи пут. Надам се Бобану (не Звонимиру :bigblue: ) да коначно заигра како треба за репрезентацију и попуни нам ту рупу.

Још нешто за Радуљицу...не могу, браћо, ја да варим ту ароганцију и ту курцобољу. Човек је талентом требало да руши зидове, а бацио је све низ реку због свог јебеног ега. Ако ишта не волим у спорту, то су талентовани играчи који мисле да су богови, а попуше на првом кораку. Жао ми је што није имао неког да га ухвати за уво кад је кренуо да лети.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нећу да браним Богдановића, али вукао је повреду леђа цео турнир, много тренинга и припремних утакмица прескочио.

 

Не помињете Недовића преко кога је ушло 20 поена. Једва чекам снимак да видим.

 

Ne pominjemo, jer se Nedović ni blizu nije kao Bogdan forsirao, kao ni Kalinić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Svi ostali se provlače na citiranje boja na kosovu.

 

 

 

Знам ја зашто ти нећеш у битку. Ти мислиш далеко је Крушевац од Косова, а Косово ће ти сутра стићи у Крушевац. :bigblue:

 

 

Ne pominjemo, jer se Nedović ni blizu nije kao Bogdan forsirao, kao ni Kalinić.

 

Говорим о овој утакмици. За рударску утакмицу је требало ту више рудара.

Биће све документовано на снимку, тачно у секунду. Човек се забијао у блок при сваком дуелу и отвара све.

Да не испадне да пљујем човека без разлога. Одиграо је одбрану као да га није било. Махање рукама и трчање од једног до другог не рачунам у одбрану.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kriminal je i što Mulitunov nije dobio bar upola šanse što je Kuzmić dobio, jebo ga Kuzmić i čemu je služio

 

Сабери 2 и 2 - нема расположеног Теодосића, Радуљица не мора ни да улази.

 

Ovo je tačno. Prva krštena akcija na utakmici nam tako prošla.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je bukvalno jedini čovek na temi koji zna šta priča. Svi ostali se provlače na citiranje boja na kosovu.

 

Citiraćemo ovo za sledeću utakmicu:

 

Blackadder:

Morning, Mrs Miggins.

Mrs Miggins:

Bonjour, monsieur.

Blackadder:

[disgusted] What?

Mrs Miggins:

Bonjour, monsieur. It's
French
.

Blackadder:

So is eating frogs, cruelty to geese and urinating in the street. But that's no reason to inflict it on the rest of us!
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje ovo za ovakve večeri:

 

Size isn't important my friend. It's not what you've got, it's where you stick it!

 

Знам ја зашто ти нећеш у битку. Ти мислиш далеко је Крушевац од Косова, а Косово ће ти сутра стићи у Крушевац. :bigblue:

 

Odavno Kosovo stiglo u Kruševac :haha:

Edited by Angelystor
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Волео бих да чујем зашто је Калинић заборављен на овој утакмици и зашто је Милосављевић није добио минуте раније. Ово су биле измишљене утакмице за Калинића и Милосављевића.

 

Kriminal je i što Mulitunov nije dobio bar upola šanse što je Kuzmić dobio, jebo ga Kuzmić i čemu je služio

 

 

 

Потпис. Ја сам се први ложио да ће Кузмић доста да покаже, али све у свему - танко.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нама је фалила креација Теодосића као никад...

С друге стране, Радуљица је у одбрани био кеса, врте му пик цео турнир, готово ништа не може да одбрани.

 

Ja sad... nisam neki poznavalac... ali...

Teodosić je asistirao Raduljici, ali ovaj nije mogao da makne. Udarali mu banane kao da je plejmejker.

 

Hoću reći, džaba ti i da bogovski asistiraš, ako je centar nesposoban da da koš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нећу да браним Богдановића, али вукао је повреду леђа цео турнир, много тренинга и припремних утакмица прескочио.

 

Не помињете Недовића преко кога је ушло 20 поена. Једва чекам снимак да видим.

 

Подршка момцима, наравно, рука бољој екипи, па ће бити дана за мегдана.

 

 

 

Срам те било да овако нешто напишеш, не само за њега него за било ког кошаркаша.

 

Jebe mi se sta ti mislis. Zasrao je vecinu turnira i to je to!

 

Nedovic je iznenadjenje turnira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад ће више на овом форуму власт добити стубови, да нам се не шетају којекакви докторалекси овуда...

 

Боли што смо много бољи тим... Да играмо још 10 текми свих 10 би добили и то лагано... Па јеботе свели нас на 20 поена мање него иначе. Ишли да нас пусте да шутирамо па шта буде... Тек смо на крају видело, ако мроа да се силује, а не иде шут, иди под кош. Не можемо сад да плачемо над центрима, знали смо какви су... Да су ушле још две тројке, добили бисмо...

 

Са друге стране, мислим да у животу нисам видео агресивнију екипу на линији додавања. Мислим да је и игра са два плеја била промашај у овом мечу, ништа Тео није могао Сеибутису. Јасно је да је Сале изгубио овај меч, а не играчи, али ко пљуне на Салета треба га обесити на Теразијама.

 

Сад чекамо Французе, само да се не понови јебена Турска.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo ste blagi prema markovicu, decko je bukvalno invalid u napadu, ukrade onu loptu i treba da ide na kucanje, a on nesto bapski polaze i lupa mu rampu s ledja... meni nije jasno kako on igra celu utakmicu i ima toliku minutazu, to je bukvalno kao igrac manje u napadu celu tekmu, plus minutaza simonovica, mislim koji kurac... previse promena i nelogicnih izmena, niko nije uspeo da se razigra...

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sad... nisam neki poznavalac... ali...

Teodosić je asistirao Raduljici, ali ovaj nije mogao da makne. Udarali mu banane kao da je plejmejker.

 

Hoću reći, džaba ti i da bogovski asistiraš, ako je centar nesposoban da da koš.

 

 

Ма, ок, затворили су га лудачком одбраном и није могло да пролази. Друго, Радуљица је против себе имао Валанчијунаса који је за класу бољи од њега.

Теодосићево затварање довело је до тога да смо ударали тројке сваки други напад или се шутирало у самој завршници напада из тешких ситуација.

Теодосић има тај проблем са затварањем и раније. Није само ту у причи и репрезентација. Тренери, нормално, базирају игру на његовој креацији. Уколико њему не иде, амбис њиховог живота. Све је пало на његова плећа, нисмо имали јунака да покрене екипу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta rampa je bio čist koš. marković je dečko koji za reprezentaciju igra iznad svojih mogućnosti i jedan od boljih pojedinaca i na ovoj i nekim drugim uakmicama. ja ga ne krivim ni za šta. ako bih mogao za nekog da kažem da je bio najgori noćas, to bi bio raduljica (pored ovih što se nisu videli).

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo ste blagi prema markovicu, decko je bukvalno invalid u napadu, ukrade onu loptu i treba da ide na kucanje, a on nesto bapski polaze i lupa mu rampu s ledja... meni nije jasno kako on igra celu utakmicu i ima toliku minutazu, to je bukvalno kao igrac manje u napadu celu tekmu, plus minutaza simonovica, mislim koji kurac... previse promena i nelogicnih izmena, niko nije uspeo da se razigra...

 

Марковић у петорци и није због напада, нити шутирања. Мора неко за мајсторе да оре друмове.

Погледај статистику играча којих је Марковић чувао, а чувао све саме мајсторе, па ћеш видети какав је играч Марковић.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је требало да буду поени, тај улаз. Доктор је одрадио посао поштено, Калниетис имао десетак изгубљених лопти, а још је дао и седам поена, што се од њега и не очекује. Одбрана коректна, заказали они који су требали да дају поене, Богдановић, Ерцег, Недовић, Бјелица...

 

Марковићу повући дрес из употребе кад се повуче, и то не у репрезентацији, него у свим клубовима у Србији. Пример за сва времена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista ja ne kazem protiv njega, trudi se on, dobro igra odbranu, krade te lopte, al mi je nejasno da igra lik za reprezentaciju a ne ume da igra napad, pritom sut mu je ocaj zivi... a raduljica jeste bio ko kurac u ladnoj vodi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo crno pljuvanje...dobra smo ekipa, kao sto rekoh posle druge utakmice - i da imamo naigori dan (kao sto se desio danas/juce) i dalje smo kadri da se nosimo sa svima i da udzemo u egal zavrsnicu...posle odlucue cvrsca odbrana, bolja koncentracia, veca muda...danas ednostavno, sve od togae manje-vise zataialo, mada smo generalno dobro igrali odbranu drugo poluvreme...ali sut nie isao...kao sto smo u polufinalu proslog SP protiv Francuza dosta toga ubacili, Raduletu usla ona lopta stoe prebacio sa ledza, tako sad nie ulazilo...bice bolje - da se uzme ta bronza, odigramo ozbiljno tai kvalifikacioni turnir za Rio...i tamo cemo imati sta da pokazemo...bitno da smo usli u neki kontinuitet...od 2010 smo manje vise tu negde na vrhu, minimum u 1/4finalu...posle onih poslednjih Zeljkovih debakala, Duleta, Mokinih Moskitosa, stvari se vracau na pravo mesto

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je to kao super

ali bez medalje je to,realno, kara banana

niko neće za pet godina pamtiti ta 1/4 finala i ovo eventualno 4. mesto

pa time se ne zadovoljavaju košarkaški anonimne zemlje poput kroacije

bez medalje ovo je promašaj, to je jednostavno tako, tako je za sve nas koji smo odrasli 90ih na medaljama naših košarkaša. za mene su dudine priče da je 7. mesto ne EP uspeh smešne, bilo bi mi smešno da sutra sale kaže kako je 4. mesto uspeh, jednostavno nije ( i nadam se da to neće reči, jer bi tek tada izgubio moje poverenje), sve je to neki minimum, da čisto kažemo da nije sramota i loš rezultat

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...