Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

пукоше ко беби звечке у берлину. ако ништа друго, макар поново носе беле чарапке на црне патике, као што се носило 90-их. да се зна да их живот није мазио.

још кад би почели да се производе мало шири и комотнији дресови...

Share this post


Link to post
Share on other sites

колико ја видим, поново ће киме богојевић преузети мутино кормило. надајмо се после новогодишњих празника, па да нам сване.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Убиће ме Мута.

Готово целу 4/4 игра са Андрићем на 4 и ови нас поломише офанзивним скоком.

Још сто утакмица да одигра Задар, никад оволико 2+1 ситуација неће имати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam gledao utakmicu, imam neki najkatastrofalniji internet ikada ovde, level sezampro 2006, secka koči jebe keve, ni 240p ne ide lepo, jedva i flashscore učita

 

ako ništa raduje ovakva partija Marinkovića.. ali je sramota koliko koševa primamo

 

зар у бундес њемачкој?

 

андрић је недефинисано биће, прокоцкао је тај све шансе ћивота.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ni ja mogao da verujem :haha:

bas ima nekih tupavih tehnickih problema, tipa u centru grada nemam signal na telefonu, popizdim i onako "a pa to tako ovde cesto..." treba da menjam provajdera uskoro

i ono sto uspem da strimujem bude mega skrnavo, rezultat i vreme budu 2 piksela, i to moram na telefonu da proveravam :haha:

 

nego vidim da je Djoko imao 1 skok, sta kurac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se sto duze ako mu je plan da posle smene dovede jos vece poslusnike kakve ima u Klipi, Djokicu, Stepandicu...iskreno ne znam, nazire se jos par uzastopnih poraza sad ali videcemo

 

a da se ja pitam, posle Radonje samo jedno ime

 

BAGACKIS !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu toliko strasni porazi. Obe smo imali sut za pobedu, plus nisu neki skotovi od ekipa, koji primaju po 111p od nekih paprikasa, nego pristojna momcad. Dobijamo i jedne i druge u revansu. Svinjuels me razocarao prelaskom u Stepincevu 1. Mislio sam da je gotivac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je Sreto, nisu ovo toliko strasni porazi niti je Alimpije u bilo kom trenutku pokazao dunsteraj s obzirom kakvu je ekipu dobio, koja takmicenja vodi a sta je radio pre toga

utegnuce se sve to samo polako, Aba nece izmaci a u Evroligi nam svi prognoziraju dno tako da mi mozemo samo napred

win win

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro nisam video da neko pogodi ovoliko troiki, Kurtinaitis u naiboljim danima ne bi toliko ispogadzao...ali izglea prenosi magiu

 

Dzabe i Milerova partia, u Lilard modu

 

Od ovog Gavrilovica, iakoe se vidi dae tantuz - Dule bi napravio evroligaskog igraca :bigblue: Ima energie ko konj, jos malo da se islifue - bice naibolji odbrambeni igrac...mada u ovoi ekipi nie toliko tesko da neko odskoci, svi su klimavi defanzivno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...