Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Lijetuvos je kanta ove godine, njih su takodje tamo nabijali neki Lijetkabelisi i kojekakva stoka. Pomak jeste vidljiv, ali to je sve kurcina. Svinjuels moze da doprinese dosta, a Mutu ako ne skartirate, satracemo vas u svakoj ove godine. Posto je takmicenje nebitno, da kazem da ce sutra CSKA odrati Real i staviti do znanja ko ovo osvaja.

U Petak, zna se

 

 

BARSELONA BARSELONA

 

 

IMA JEDNU MAAANU

Share this post


Link to post
Share on other sites

stara lola je bio Cvijetin, ganjao samo glumice, prvo Sibinu koja je nazalost poginula u saobracajki posle Bitke na Neretvi gde je glumila doktorku Mariju, s njom i dve cerke imao a i one dal od HIV-a dal od heroina u krakom razmaku 1991. god odose..jedna od njih dve, Mirjana, pevala u VIA talas grupi..znas onu stvar Sama

ostala sam sama,neka vreme pocne vec da te uzima, Rudi, ne diraj mi grudi,moje telo pripada,drugim ljudima ahahahh to ona pesma iz Secerne vodice

nisam Mijatovicev fan, trebao je Lazar Kolisevski ostati

 

bice igrac od Dobrica, istina da je Radonja tu vec ove sezone bi bio bum, ovako pod Alimpijem razvoj ce biti usporeniji ali bice

 

dobra Zvezda veceras, Rocesti zmaj

onoliko air bolova nisam skorije video od jedne ekipe na domacem terenu

 

haahahah zaboravih da dodam za Mijatovica, druga zena Mira Stupica

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

haahahah zaboravih da dodam za Mijatovica, druga zena Mira Stupica

 

 

Мира Ступица је била наочита женска у оно време. Скоро као нешто млађа Оливерка Катаринка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је туга како изгледамо. Мало јача одбрана и газе нас 20 раз.

 

Коки, тек данас сам извалио да са брадом личиш на Бају Книнџу на неким раним радовима.

 

22540196_10214115801238826_5782929448773244800_n.jpg?oh=78475b4367cf259ec8fe79d65533e4d1&oe=5A632452

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zbog kvote od 1.08 i mrznje izgubio pozamasnu sumu...

 

umoran ko pseto pun tudjeg

parfema,

dolazim da pricam da te volim strasno...

 

tu cak ni lj, od ljubavi nema,

al to niko od

nas, ne smije reci glasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kao kosevi plus su 1.85 to je sigurica, jer primate sto i nesto po glavi stanovnika, i tu ti ja sto bi rekao Nikola Nikic ukljucim svoju logiku i duplo veci krug ima 720 stepeni... aaam vazi.... Kao da se pojaca kinta, ovako je 2,10 ... evo ti kurac Sreto... Kec mi nije dolazio u pitanje

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...