Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Rutinska pobeda Crvene Zvezde, reklo bi se sa 30 procenata snage

razlog promenljive zvezdine igre jeste ne inspirativan protivnik, nejaki partizan

srpski šampion je prevazišao abu, mesto mu je u evro lizi, a mogao bi da se po kvalitetu koji poseduje okuša i preko atlantika

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo davanje dva bacanja protivniku, na utakmici djeie edva nekako pogodzeno preko 60 poena sa obe strane, nikad mi nece biti jasno

Da u Partizanu igrau ona 3 ludaka iz GSW, nikad ne bih birao poslednji napad dae nas posed...to stoe Kecman par puta iznudzeno i na user, nekad na klasu pogodio su samo statisticke greske...Partizan u minimum 80% slucaeva gubi takve utakmice u poslednjihj 15ak godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan derbi, presudio individualni kvalitet Odžoa i u pojedinim momentima Perperoglua. Ali i pored toga bio sam ubeđen u pobedu Partizana, koju nisam priželjkivao jer je lakše tkz. Crvenu Zvezdu dobiti na dva nego na tri meča. Zašto Novica nije igrao mnogo drugo poluvreme? I ja bih izabrao zadnji napad, s obzirom da je posle mašenih bacanja nije moglo bolje organizovati, mislim da je Jaramaz trebao u predposlednjem napadu da se digne iz sve snage na skok šut za tri pa šta bude. Nisam nezadovoljan s obzirom na budžetska sredstva dva kluba i državni aparat koji stoji uz dva privatna kluba Nebojše Čovića.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...