Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ah jebes ga, Sreto, igrao 10 godina u NBA, igrao finale, nije ga gledao sa klupe, vec igrao. Mogao da ode u mnogo jace klubove od Partizana. Posle prve sezone imao masnu ponudi iz Kine. I to sto je uzeo od Partizana kad je lova u pitanju je sprdnja, a veliki deo je oprostio. 

Ok, vratio se Rakocevic svojevremeno iz Minesote. Morao je da se pere za bezaniju u Buducnost. :)

Postujem obojicu, ne bih tu rangirao.

Uostalom.

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postujem ja Pavlovica, pre svega zbog tog stava. Mislim cak da je i dobar sraf u bilo kojoj svetskoj ekipi, ali vodja i nije neki. Talentovan igrac, solidan sut, prvi korak neverovatan, ali Teo je vanzemaljac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je relativno, ako je Teo bolji od Pavlovica, onda je i Velickovic od Jokica, i obratno. Mada ja iskreno mislim da se Jokic ne sme spomenuti u istoj recenica sa ovom trojicom. On je vise za drustvo Glintica, Dzevada Alihodzica i Seja Bukve.

  • Like 3
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda bi i bila stoka razlika, da se od pocetka navialo...ovako, u kamernoi atmosferi su mogli da nas iznenade

Bursi mislim da su ova 4 stranca dala 90% poena, bas bi bilo previse da nas 4 igraca dobiu

Mi raznovrsno, delue da smo bas siroki sto se tice rostera Vlada_Jovanovic_KK_Partizan.jpg

 

Rade i Novica izneli utakmicu...pozitivno iznenadzue Volden iz utakmice u utakmicu, on mie delovao kao visak u ekipi...ali namece se kao veoma bita karika

 

Da se vrati Tomas i da valjak nastavi da melje steamroller.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dobro, Rade/Novica/Gordic/Jaramaz su vise doprineli sveukupno od Voldena/Peidza/Mozlia/Parahovskog/Srdzana Dincica za siromasne 😄

Tamo mislim dae onai Ugurlu dao ednu troiku, ulaz i poneko bacanje, sve su ubacili Viliams+Lodzeski+Filp+Vait...ostali sluzili za odbranu i izvodzenje lopte, rukomet stail 😄

Ali dobra paralela, ebe Sreta 😄

14 hours ago, obsessed by cruelty said:

:haha:

przimo opasno najaci

Ne padamo nikad, ko Ilia bokser 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...