Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Vremena za šta? Za još jedan zagonetni tvit?

Ja ću uvek pre verovati Trinkijeriju nego Limaru i tu nema problema. Nije ovo 1967. i rat u Kambodži. Lepo izdađeš i kažeš - nisam se dogovorio sa Partizanom zbog toga i toga, nisu mi se sviđale te i te stvari, prekršio je dogovor taj i taj. Ovako se samo Limar pere, a Trinkijeri ostaje slatkorečivi Italijan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek zar nije isti taj Dulo srao o casovima ljubavi, da bi kasnije tuzio Partizane? 

Talijan se primio, pa kad je shvatio gde je dosao i sa kim sve ima posla, covek resio da pokupi prnje i ode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tužio je jer su ga oterali kao džukelu, a dugovalo mu se i godinama je prelazio preko tih dugova. I prilikom isplata, kad je bilo priliva, i igrači i Dule su isticali da je Dule insistirao da se prvo isplate igrači. I to teranje nije bilo zbog rezultata, već isključivo zbog politike.

 Svim igračima su kasnile plate… Mogli su da odu i Jaramaz, Trifunović, koji produžava ugovor kada se u NBA interesuju za njega, pa Zagorac. Meni su zakasnili tri rate iz 2015, dobio sam ih ove godine, pa sam ih reprogramirao na rate da ne opteretim klub da ih ne dobijem odjednom, pa su opet kasnili i napamet mi nije palo…

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...