Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Krpi nas ofanzivni skok, inače je ovo prilično kilavo. CMM ne može ništa da iskreira. 

Thomas bez odmora u prvom poluvremenu.

Ove dve greške u finišu će rešiti meč.

Neki Anđus opet dobio batine.

https://twitter.com/AleksaSlama/status/1330949042172534787?s=20

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreta, ako je vitez, treba da čestita jer kao da smo pobedili. Kakva kurac evroliga ekipa sa Lojdovima i kurcima, gubimo meč sa 8 igrača i imali smo šut za pobedu.

Vi u ful sastavu, plus imaš luksuz da ti Kuzmić i Simanić gledaju meč na tv-u. Nama Pejdž posle slomljenog nosa, Tomas sa 37 min na terenu, Dangubić sa 4 lične još u prvom, Zagorac 4 lične u 3/4. Janković 7 minuta na terenu, igraš sa jednim centrom. Trifunovića ne računam u rotaciji, igrao 40 sek.

Ovo se dobija 40 razlike. Da je situacija takva u našu korist, opeglali bi vi novi rekord.

Utisak večeri - Obradović srećan kao Stanković kad je u derbiju izborio 0:0 bez udarca u okvir.

 

Gleda ovo Legenda, uskoro će da padaju glave.

I da...žao mi je što Arena nema kameru da pokaže da li je bila dupla u finišu ili ne. 🙂 Oće centrala da pogreši jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadovoljan zalaganjem, naracno crnac opet zajebao.

Kad se vrate Jaramaz, Novica i izvidani Pejdz bice opet karanje tkz Kk Cz.

Ovako ipak zasluzena pobeda tima iz predgradja, i treba biti posten nije realan odnos u bacanjima, jest da Obradovic forsira kontakt, ali se bivsi sampion evrope i najveci evropski klub ne sme zaliti na sudjenje.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nema kukanja na suđenje. Čak ni na onu duplu u finišu. Žao mi jedni što nisu pustili snimak da vidimo da li jeste ili nije. Zatajile kamere Arene. :) Uglavnom, dupla jeste bila, tu nema dvojbe. Jeste bio i kontakt po ruci. Ovako ispalo najgore rešenje po nas, ali teraj dalje.

Obradović igrao sa 12 igrača, normalno da će da ide na prebijanje. Mi smo se čuvali, posebno jer su nam dva spoljna igrača u rano fasovala po 4 lične.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...