Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

19 hours ago, Angelystor said:

I za koga sada navijati?

Što se mene tiče, ni za koga. Vjerovatno ću u nedelju, dok budem radio nešto deseto, usput saznati da je XY ekipa osvojila prvenstvo. Isto kao što sam sinoć negdje zakačio vijest da je Hrvatska uzela vaterpolo titulu u Splitu. Nije mi više zanimljivo pratiti ovo nakon što smo ispali. Preveliko je razočarenje da bih se mogao uživiti u naredne utakmice. Ima i do toga što košarku i ostale sportove mnogo slabije pratim nego fudbal. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 hours ago, Demon Seed said:

Sapienti sat..

Nije džabe tri puta isti rezultat..

A sada, zašto je Trojstvo okrenulo leđa nama koji smo najbliži Bogu, to je pitanje..

 

 

 

3 minutes ago, HUMAN said:

Ja mislim da je europrajd kriv

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

I mi smo oslabljeni, pustice vam Zeljko eventualno kup i dogodine se pravi drim tim za osvajanje Evrolige, poslace Milojevic na kaljenje najvece talente NBA lige, svi ce igrati za stipendiju .

 

Mutant ode u stecaj kad propadne ruski svet, znaci dogodine i onda se mutant vraca gde je i bio na margine jugoslovenske kosarke

9 hours ago, Sreta said:

Kurac gori, opet tripla kruna lagano, igramo bez pet najboljih igraca... Mada slepci smo i mi  😄

 

Ispusili 20 razlike od Baskonije, izgubili od PAO koji gubi 20 razlike od Albe, najgori ste, ali bolje i vi da igrate nego Rusi

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...