Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Svaka cast Bulsima, ovako osakaceni borili su se odlicno, da su svi bili zdravi serija bi isla do 7. utakmice sigurno, i ko zna sta bi bilo na kraju. Ako ne zadrze Nejta i sledece sezone nisu normalni! Covek je igrao kao car. Bice interesantno u finalu, i Memfis i SA mogu da dobiju Majami

Share this post


Link to post
Share on other sites

k'o čubrilo protiv lovćena...

 

 

eto, finale zapada za nenametljive grizlije jer:

 

memfis će ove sezone u razigravanju činiti čuda. podigli su odbranu na još viši nivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast Bulsima, ovako osakaceni borili su se odlicno, da su svi bili zdravi serija bi isla do 7. utakmice sigurno, i ko zna sta bi bilo na kraju. Ako ne zadrze Nejta i sledece sezone nisu normalni! Covek je igrao kao car. Bice interesantno u finalu, i Memfis i SA mogu da dobiju Majami

 

Ako SA dokrajči Golden Stejt, a pritom Niksi ne načine neko čudo protiv Indijane, biće tri ok tima protiv jednog odvratnog. Navijaću za SA, da vidim Dankana kako još jednom diže pehar i dobija prsten.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А је л' постоји неки оправдани разлог због којег мрзите Леброна? Да ли је давао неке ружне изјаве? Је л' играо прљаво у претходним сезонама? Да ли се свађао са неким од саиграча или противника?

Активније пратим тек у последњих 6-7 месеци и нисам приметио ништа од тога, али не знам да ли је раније било таквих ствари, па бих волео да ми неко каже.

 

Колико видим, игра на врхунском нивоу, не туче се на терену, никоме се не уноси у лице, нисам приметио неке накарадне изјаве или ароганцију, није осоран према саиграчима (као Брајант, на пример).

Share this post


Link to post
Share on other sites

gadna njuška + punjenje novinarskih stubaca još iz klivlend epohe, a odlučujući šutevi su se vazda promašivali... onda, kao, prevazići će džordana, najdominantniji srednjoškolski igrač ikada i slične koještarije.

ne mrzimo nikoga sem domaćih izdajnika. karmelito i ovaj su samo odbojni.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

А је л' постоји неки оправдани разлог због којег мрзите Леброна? Да ли је давао неке ружне изјаве? Је л' играо прљаво у претходним сезонама? Да ли се свађао са неким од саиграча или противника?

Активније пратим тек у последњих 6-7 месеци и нисам приметио ништа од тога, али не знам да ли је раније било таквих ствари, па бих волео да ми неко каже.

 

Колико видим, игра на врхунском нивоу, не туче се на терену, никоме се не уноси у лице, нисам приметио неке накарадне изјаве или ароганцију, није осоран према саиграчима (као Брајант, на пример).

 

Mrze ga jer je najbolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И то је то? Ко зна шта му се мотало по глави тад и зашто је зајебавао клинца. The Decision је маркетинг.

 

Мислим, видео сам толико разних скотова који никоме не сметају, а њега многи мрзе. Нешто слично као са Кристијаном, с тим да Роналдо јесте пичкица, поштено говорећи, док Леброн не делује тако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...