Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

e moj avdicu,a spominjes rusela a ni da spomenes kakvi su kriterijumi danas a kakvi tada.i on treba da izvrti jednom kultno finale da se podsjeti,da ne pricam za dumarsa i ekipu.i to sto green nije nidje sem u turskoj ni upola ubacao kao u SA nema veze sa tim kakav je igrac nego na kolike je budale od trenera nalijetao.tom logikom ni novica nije neki igrac,a svi smo vidjeli ove sezone u poluamaterskoj ekipi kakav je to igrac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa Edinom. Majami je u svakom pogledu bolja ekipa od Majamija, a ovi igraju kao pičke, pogotovo Džejms. Ali mislim da je to prvenstveno krivica Spolstre. Umesto da natera Vejda i Lebrona da agresivno napadaju obruč, a da Alen,Miler,Batije, Kol, Čalmers čekaju okolo i cepaju trojke kad ovi pomažu, on čovek nema nikakvu koncepciju, Pobedio ili izgubio Majami u ovoj seriji ne igra po upola onako kako bi trebalo s obzirom na roster.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislis majami je bolji od SA?po imenima da,po ostalom ne,ni po jednom osnovu.ostalo se slazem,s' tim da vejd mucenik i pokusava nesto da napravi,i alen je imao par trzaja,sto ih po mom misljenju cini 15 miliona puta boljim igracima od gejbrona.sere mi se od takvih zvezdica kojih nema nidje kad treba,jebe mi se za talenat,vjestinu kad srca ni muda nidje.sve i da majami nekako volsebno osvoji ovu titulu to nikako nece biti njegova zasluga,sem ako npr ne pokida do kraja ove dvije utakmice a pop jos nije ni poceo da vadi fore da ga ozbiljnije cuva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislis majami je bolji od SA?po imenima da,po ostalom ne,ni po jednom osnovu.ostalo se slazem,s' tim da vejd mucenik i pokusava nesto da napravi,i alen je imao par trzaja,sto ih po mom misljenju cini 15 miliona puta boljim igracima od gejbrona.sere mi se od takvih zvezdica kojih nema nidje kad treba,jebe mi se za talenat,vjestinu kad srca ni muda nidje.sve i da majami nekako volsebno osvoji ovu titulu to nikako nece biti njegova zasluga,sem ako npr ne pokida do kraja ove dvije utakmice a pop jos nije ni poceo da vadi fore da ga ozbiljnije cuva.

 

 

:da:

 

 

 

Idemo! Go Spurs go!

 

Edit: drugar mi je ostavio na fb-u

 

http://www.youtube.com/watch?v=CIaWo-BlBjs

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

O jebem ti, znao sam da će sudije ukrasti. Sve vreme potkradaju, na samom kraju očita i gnusna krađa.

A i Pop mnogo zajebavao onim izmenama Dankana na kraju 4/4 i Parkera na kraju produžetka.

Valjda će smoći snage da ih raskantaju u 7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...