Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

nisam gledao ovu utakmicu, ali sa punim pravom govorim da su sudije postale sisice, koje od igrača prave pizdice svojim rigoroznim kriterijumima. to je sve komesar štern zapetljao. ipak riba smrdi od glave.

danas bi rodmanu svirali šestu ličnu grešku na početku druge četvrtine. skandal.

odgovorno tvrdim da bi grent hil iz najboljih dana olešio lebarona u basketu 1 na 1, pa bi ga posle polivao sprajtom da dođe k sebi.

slabu odbranu tolerišem samo kod plejmejkera (stiv neš), za ostale pozicije nema opravdanja. nećeš da jedeš munje i kenjaš gromove? m'rš u mekdonalds za konobara!

  • Upvote 8
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek se navija za Mamuze, osim u duelima sa Bulsima.

 

Garnet i Rivers dogovoril trejd u Kilperse, za Džordana i neke pikove. Štern izgleda stopirao trejd. Nikako ne bih voleo da vidim ovo, na idu mi Garnet i Klipersi nikako. Garnet mi je omiljeni igrač svih vremena, a Klipersi drugi najodvratniji tim u ligi...plače mi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Siaina seria, pogotovo poslednje dve utakmice...i da su Sparsi osvoili bilo bi potpuno zasluzeno, bez ikakve sumnje...ovako pad koncentracie u odlucuicim momentima, Manu posebno 'briljirao', neshvatljivo prodavao lopte...nesto bolja odbrana Maiamia i sut, pogotovo veceras kad su Veid, Lebronjara, Calmers i Batie (X faktor definitivno) skoro sve pogodili sa poludistance

Share this post


Link to post
Share on other sites

e dokurca, Dzejms razvalio, nema sta da se kenja tu, a i ovi mu dozvolili otvorene suteve.

 

Dozvoljavali su mu otvorene šuteve kroz celu seriju, samo je ih je sad i pogađao. Odigrao je šampionski kad je trebalo. Samo me zanima zašto Đinobili pravi toliko početničkih grešaka i koji mu je kurac bio. Ne mogu da se oporavim od izraza Dankanovog lica...

 

 

25 sekundi do kraja, 5 razlike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina

 

To je šut koji Dankan pogodi osam od deset puta. Sada nije ušla u koš i zahvalan sam na tome. Nije promašio zbog moje dobre odbrane, samo je promašio”, objasnio je Šejn Batije

http://www.b92.net/s...1&nav_id=724995

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...