Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

hahaha kao da sam ga prizvao, juche sam ga bash guglao da vidim shta se deshava s njim, kako zivi u kini, i nije bilo nikakvih posebno zanimljivih vesti. kad eto nije mu dugo trebalo da demantuje to.

inache, bratov poster je zalepljen iza mene. :mhihi:

 

Arenas was most often nicknamed "Agent Zero," due to his former jersey number, but has increasingly been referred to as "Hibachi," a nod to the small Japanese heating device, which literally translates to "bowl of fire."

sad je ovaj nadimak mnogo jasniji. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je patka. Ne mogu mu ponuditi mnogo para, a nemaju oni koga da daju za njega, osim mozda Bosha, sto bi bio besmislen potez jer im Bosh vishe lezi za stil igre.

 

Btw hibert je isto na petogodisnjem ugovoru, ne ide on nigde

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad bi tako gledao,niko iz samog vrha mu svakako ne moze dati basnoslovan novac,a znam zasigurno da se nemu radi nesto i u plejofu.

 

a i ti enbiej ugovori,cvrstine su kao kokilijeva vjera.meni je u onom polufinalu hibert djelovao da je itekako gladan trofeja,a ne moras previse da budes pametan da vidis da ga on u indijani nece gledati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Blagi

 

Ako je u fazonu da bi uzeo manje da bi otisao kod nekog ko bi mogao da se bori za titulu, onda ok. Mada da ti budem iskren, cini se da bi mogao da uzme ozbiljnu lovu na ovom sledecem ugovoru, kvalitetnih centara nema bas puno, svi se gloze za njih.

 

Nego, da ispostujemo draft, da vidimo gde ce Nemanja, Zofri, Leo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko se secam bice Bogdan, Andjusic, cak i madafakin Besovic...ne znam dal su se povukli

 

Kakvae zivotinja ovai Benet :haha: Mada delue pokretljivo za svou kilazu na ovim snimcima sto prikazase...voditelji koma :haha:

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...