Jump to content

Denny

Recommended Posts

Ne igram Dotu ali u LoLu isključivo leavere i international assisting enemy team

Ne smetaju mi ni nubovi ni flejmeri, ništa od toga, ali ovu vrstu retarda uvek

Pritom čak i pokušam da izvagam da li je neko izlivao jer mu je pukao net ili se nešto bitno i hitno desilo, ili je samo jebena nakaza

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

retarde koji rage quit-uju reportujem

ostale ne, jer ne znaš da li je problem do neta, igre, možda je nestala struja...

 

takođe i idiote koji izgube u lejnu pa onda namerno tove protivnike, kradu farmu i tako to

 

Ovako nešto mada me boldovano najviše pogađa. :haha: Ne psujem niti bilo šta slično, nemam potrebe sebe još dodatno da iznerviram. Uradim report, mute i prijatno. 2 od 3 reporta mi se vrate nazad kao pozitivni, rekao bih da je to neki prosek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аха, хвала ти. Мада то никад нисам добрио а много сам их до сада пријавио .И пријављујем фреквентно.

 

Ostavi informaciju ukratko zašto si reportao, bez toga ne obraćaju previše pažnju pogotovo ako si ti ostavio jedini report u partiji. Najčešće ostavljam nešto tipa "Feeding and game ruining, low prior pls" i uglavnom prolazi. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisi zbog reportovanja dobio, nego zbog dobrog ponašanja u 2014. :D

 

i svi su dobili do jaja skinove, jedino ja zabodem za mrtvog Shaco-a, jedinog koga imam, a ne igram (mada sam dobio limited edition skin, pa kao ajde)

 

U pravu si :da: Nesto na taj fazon :)

 

Ja pokupovao bundlove heroja, sreca imao Janna-u u bundle pa mogao da je igram, i mogu reci da mi se bas svidja kao support, obicno za supp igram sa Sonom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas opet krecem da igram ovo sranje. Mazohist ajebeni.

 

Nemoj ponovo da mi počinješ ako ćeš da batališ posle par dana. :obrv: Šalim se, javi kad se uhodaš da peremo, večito se dešava da nam fali jedan.

 

JTŽM idi na LoL temu.

 

JTŽM? Pusti ljude da pričaju i onako je tema mrtva već brdo vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...