Jump to content

Denny

Recommended Posts

Често ми се дешава да неко из противничког тима тражи да репортујем играча из њиховог, али ретко образложе зашто, чак и кад их замолим ( не знам зашто ). Али углавном је то зато што им украо кил или зато што је умро једном на глуп начин. У том случају репортујем тог ко ми је тражио да пријавим његовог саиграча.

OMG KILL STEALER . REPORT ! REPORT ! REPORT

Ovo su gluposti na koje nema potrebe da trošiš report. Videćeš da nema poente kad odigraš dovoljan broj partija, uđeš u štos, pređeš na ranked i ukapiraš da ne možeš da utičeš na činjenicu da je Dota 2 zajednica jedan skup sa 90% kretena. Ja svoje ne trošim ako je se neko verbalno ponaša kao idiot, za to je mute predviđen. Ne reportam ni čoveka koji je loš u partiji ako nije loš toliko da je očigledno da fida - možda ima loš dan.

 

Za intentional feed, game ruining etc, to je već druga priča.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jednu i drugu igru igraju degeni. Ja ne znam koji kurac trosim vreme uopste. Radim i ucim, ne kontam sto malretiram sebe sa ovim. Nemam uopste vremena da dignem MMR, a zbog debila u promociji mi je i toliko jebeno nizak. Moracu novi steam acc otvarati.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

što znači da LoL igraju realniji ljudi :haha:

 

Ja ne mislim tako, bar ne sa strane reportova. Obe zajednice smrde i to je sigurno.

 

Gde bi pre hteo da budeš admin - tamo gde čovek mora da pripazi šta i koga reporta da bi mu ostalo istih onda kada neko stvarno upropasti game ili tamo gde ljudi mogu da prijavljuju šta žele i koliko žele - KS, BD etc i kada jednostavno ne znaju šta će pošto ih je neko pokidao pa reportaju ljude da cheatuju kad ono međutim ward stavljen gde treba ili neko poseduje moć dedukcije, logike i map awareness-a.

 

I jednu i drugu igru igraju degeni. Ja ne znam koji kurac trosim vreme uopste. Radim i ucim, ne kontam sto malretiram sebe sa ovim. Nemam uopste vremena da dignem MMR, a zbog debila u promociji mi je i toliko jebeno nizak. Moracu novi steam acc otvarati.

 

Ne igraj sam, pogotovo ne ispod 3.5k. Sinoć sam odigrao solo game posle dosta vremena i zapravo nije bio loš uopšte - baš sam se začudio obzirom da je 10 igrača u solo queue odradilo svoj posao. Inače ne pokrećem klijent ako nas nema minimum 3, nema potrebe gubiti živce.

Edited by -Mare
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je tužno uvek bilo da reportujem i te očigledne fidere jer ono, niko se nije naučen rodio i svi smo nekada feedovali

Moja prva partija je bila solo top levi (ne znam da li ga ima u d2), imala sam u inventaru 6 recepta za bracere jer je bracer bio mega kul ajtem za da ga se ima u dday-u

Prednost sam imala jer sam poznavala koncept dday-a koji je bio mnogo kompleksniji, ali ništa drugo nisam znala

Da su tada postojali reportovi i banovi umesto oldskul crt lan-a i nekoga da me nauči, pitanje je da li bih ikada bilo šta počela ozbiljno da radim ili bih se zakopala u single player i skirmish doveka

Između ostalog zato i ne dam sestri da prestane da igra sa botovima dok ne bude znala šta je lasthit i dok ne bude znala šta znači dogovor i engleski dovoljno dobro da u njemu može i da učestvuje

U principu uvek prvo razmislim koliko godina može imati neko sa druge strane wirelessa i pomislim da sam to mogla biti ja

Ne reportujte fidere i nubove, dajte savet

Neuporedivo je lepši osećaj

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Ne, ne. Mozda se nisam dobro izrazio.

 

Kada kazem "Intentional feed" mislim na to da je covek popizdeo zbog toga sto je neko pikao heroja kog je on hteo da igra ili da je neko usao u lane pre njega pa sad on, DA NAM POKAZE SVIMA DA SA NJIM NEMA ZAJEBANCIJE, feeda enemy team i time namerno unistava game. Jos mi je bolja varijanta kad se parkiraju u bazu i kupuju kurire i salju na protivnika.

 

Uvek sam tu za savet ako ima nekoga ko zeli da poslusa - nemam nista protiv ljudi koji ne znaju da igraju a zele da nauce vec protiv gore pomenutih tipova igraca. Par puta mi se desilo da mi se ljudi zahvale na feedback-u i definitivno jeste odlican osecaj kada neko usvoji nesto sto si predlozio. Nemam naviku da typujem bilo sta vec koristim push-to-talk varijantu i imam dosta "Teaching" commenda pored ostalih. Kontam da to ostavi jaci utisak kada je predlog u pitanju.

 

Sto si rekla iznad, svi smo nekada pocinjali i svakako za to imam razumevanja - kao juce da mi je kolega sa faksa objasnjavao sta je lasthit i creep deny. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, kad vas vidim ovako slatko da se dopisujete na Doti, dodje mi da probam da se navucem ... Ali nije mi to to, jedno 3 puta sam pocinjao, verovatno nemam ekipu za igru. Originalnu Dotu, adaptaciju na Frozen sam drljao kao nenormalan, znam vrlo dobro sve fore, ali mi ova Dota sa grafikom nekako ubila volju za igrom, nije mi vise toliko zabavna igrica. Ista stvar i sa GW2, originalni GW sam dogurao do God walks among the mortal, a ovu dvojku nekako ne mogu da igram sa takvim zarom i voljom kao original ... Verovatno je i to sto vec godinama radim i nemam vremena za igru toliko, kontam da me to skenja da nemam volje da igram nakon posla. Bem li ga. Ali dacu D2 sansu opet sigurno, mozda vec veceras :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Видећеш, чим осетиш тај адреналин и евентуално први кил, па онда мега кил, ултра кил, бићеш у моменту навучен. :haha:

 

 

 

Ne reportujte fidere i nubove, dajte savet

 

+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je carski igrati sa Templarkom,lik nas je smozdio sa njom. Jbt,voleo bih nauciti igrati sa Invokerom,al sa njim bas treba igrati u steci rutinu.

Inace Silencer,Disruptor i Destroyer mi mozda omiljeni heroji,kad sumiram sve. Moram igrati vise i bolje sa njima ali nekako mi najzanimljiviji.

Volim Slarka,Bloodseekera,Terrorbladea i Elder Titana takodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Jeste ali je bitno da znaš da svaki heroj ima svoj counter-pick.

 

Da mi je dinar za svaku TA koji sam spržio Jakirom bio bih veoma bogat čovek. :haha:

 

Kad već nabrajamo heroje - Jakiro > Windranger > Witchdoctor

 

Generalno igram ono što je potrebno za tim ali sam vremenom navikao na Support i ta uloga mi najviše odgovara. Samo što više spellova i itema, nikako rightclick.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt,voleo bih nauciti igrati sa Invokerom,al sa njim bas treba igrati u steci rutinu.

 

Sa Invokerom imam tri puta vise odigranih partija nego od bilo kog drugog heroja, treba imati odlicne reflekse, brze prstice, da budes vidovit, i u 70% slucajeva da igras mana burn build. Pogotovo ako si protiv Pudge-a ili Tinker-a na mid (takodje travel boots kupujem kao prvi veci item ako igram protiv Tinker-a, i skoro uvek ih imam pre njega).

A to ces moci samo ako dan-noc igras sa njim, ali isplati se na kraju veruj mi, znaci samo vezbaj, i videces veliki napredak iz partije u partiju.

Invoker je odlican i kao full support kada ti dodju 4 idiota kao carry, naravno krenu da te pljuju odmah kada vidi da si ga izabrao kao support, ali vredi, meni najbolji heroj u celoj igri.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...