Jump to content

Denny

Recommended Posts

WOODEN PC!

 

Ma pazi Havocka,sve sto ti kazes jeste,al dzabe kad ne igram po 20 partija kao neko dnevno. :D Mislim generalno znam gde wardowati,nekad se zajebem u brzini. Zasad sam i naucio gde Pudgevi hvataju. Al jbt,kad si Necrosophos nenormalno te fokusiraju. Jeste Necro kraljevski heroj,savrsen za suport.

 

A i da ubija kad se nafarma uz prave iteme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta je Necrosophos XD

 

Elem, mora koncentracija da se nabija zarad skill lvla

Sto bolji skill lvl to bolji tim

Sto bolji tim to bolji protivnici

Sto bolji protivnici, to zabavnija partija

 

Uvek gledaj da odigras partiju do kraja, koliko god te bolela dusa zato

Razmisljaj o tome kao o podizanju svog nivoa i celicenja zivaca

 

@Sarma

Ja posle 30 dnevno ne znam i dalje gde i kad xD

You're good lol

Total CBA da wardujem IKADA osim kada bas moram

A i tad sam toliko opterecena da sve sto vidim da adc ne moze da skupi ja pofarmujem pa se zanesem pa imam vise farma nego on pa prestanem u 12om minutu da kupujem wardove pa u 17om prestanem da sklapam supp iteme i na kraju zavrsim kao apc (iliti mage)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Bivši Necrolyte dosadni.

 

Ne bih imao šta da dodam - Havoc je to složila i bolje nego što bih ja, respekt kao i uvek.

 

Samo da kažem da je meni supporting ekstremno zabavan ali da, nikako u solo queue. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj, Visaž bog otac, pljuc zeleno, to?

To najbolji heroj na planeti, mislite svojom glavom igrajte Visaža kao hard kerija

 

Ah, ne, nekročiča

Mislite svojom glavom, igrajte ga kao hard carryja

 

U doti je sad drugacije, sad moze (jedan od stratova) jedan supp da kupuje vardove i to obicno radi onaj koji ne igra greedy i bukvalno nista ne farma nego samo gleda da prezivi i pomogne keriju ili kome treba pomoc, dok drugi moze da ode i da farma. (obicno Vissage se igra kao support ali kasnije kada napravi aganim i ac moze da ide i da pomogne dosta)

Sto u teoriji znaci da ti mozes da igras tako da ti 4 lika farmaju ( naravno sve zavisi kako sta pikas i sve to)

 

Sto se tice Nekra odmah cim sam ga video u novoj doti sam znao da treba da se igra kao keri i stalno sam to govorio debilima sa kojima igram i nisu mi verovali sve dok nisu videli sta se desava kada se ode na mid sa njim i rasuje mehanizam pa aganim(sa aganimom nema bb).

 

Inace Axe + jedan hiler support na lejnu je najbolja trenutno stvar u doti, taj heroj pravi toliko prostora da nije realno.

 

Vajper stalno pljuje zeleno a Visaž ima ljubičastu animaciju a castuje neku bolnu slinu

 

Davno bilo, jbg, možda grešim

Ima najmanje 4 godine kako sam se pozdravila sa Dotom

I kada si mene razbila 1v1 u igraoni :D

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tome ima jedno 6 give or take xD

Elem, gledam d2 wiki sada vezano za supportove i evo zaključka

 

Abaddon - laž, uber tank, to što ima jedan heal i hiluje sam sebe ne pomaže much. Bez ajtema go kurac

Ancient Apparition - može da prođe, still bolji kao carry

 

Bane - retko veliki bullshit, spor ali isfarmovan radi ludilo

 

Chen - ajde može ali i dalje bolji u šumi

Crystal Maiden - ovo neću ni da komentarišem

 

Dazzle - legit

Disruptor - ne znam šta je

 

Earthshaker - uvreda za svakog dota igrača reći ovo

 

Enchantress - ovo mene lično vređa

 

Io - ne znam

 

Keeper of the Light - ajde može ali bolji kao carry

 

Leshrac - -¦¦-

 

Lich - uhm wtf

Lina Lion - još wtfova

 

Omniknight -legit

 

Oracle - rekla bih po imenu da je legit, ne znam

 

Pugna - PLEASE D2 WIKI ERASE YOIRSELF

 

Shadow Demon - rekla bih da ne znam šta je

 

Shadow Shaman - može, ali i dalje bolji kao carry

 

Silencer - može, bolji kao carry

Skyywrath Mage Sven T

 

Tidehunter V

 

Vengeful Spirit

 

Venomancer W

 

Warlock Windranger Witch Doctor Z

 

Zeus

 

Last modified 3 years ago

 

Dota 2 Wiki Mobile‌ Desktop Content is available under CC BY-NC-SA 3.0 unless otherwise

 

Pardon me phone SWM ne znam šta je, Sven je tenk i samo tenk može biti

Tide isto i ovo me vređa

Venge brate ako njen ulti služi da revealuje map i konto toga je support ja ću pucati sebi u glavu

Warlock ne znam čime je zaslužio da bude na listi

WR jebem mu mater brat bratu najbolji carry u igri

Voljin isto wiki obriši se

Zeus logics you make none

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapravo vecina recenog su gluposti i za dotu od pre 4 godine.Aba fenomenalan support,za early dive i mid oriented strategije fenomenalan.Ima samo balon,heal,speed koji usporava protivnika.Cizma neki mana regen,vladimir to je sve sto mu je bilo potrebno.AA super support i smece gimmick carry heroj.Bane jedan od najboljih support heroja u doti,bio i ostao aktuelan u skoro svakom metagame-u.Jedan od najboljih disablera u igri.Kao gimmick carry smece.Chen bio i ostao support,bio je carry kad je imao crit,thorns i ulti koji je preuzimao celu sumu,pa dodje sa 20+ kripova sa svim mogucima aurama i skillovima.CM support,mogla je proci kao solo mid ako snowballuje jako.ES fenomenalan support i brutalan gimmick carry,blink+ 4 crit itema+totem=oneshot koga go vidis.Dazzle fenomenalan support,ali solidno je prolazio i kao solo mid i aggro trilane carry heroj.Drijada roaming support heroj koji moze odraditi ok dmg u late game sa pojacanim ultijem.KOTL jedan od najboljih push i anti push support heroja,kao carry smece.Rhasta fenomenalan support,smece carry.Moze da prodje kao solo mid protiv nekih heroja.Venge,sta mislis sto joj je icefrog dao drugo ime 820?Itd itd...

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

@armatura

to ti je što se opirem ideji supporta generalno

opšt euverenje je da je svako u stanju da kupi ward

ne znam da li su poskupeli ili šta, ali očigledno nije mene upropastio lol nego je dotu upropastio lol nametnutom metom i potrebom za supportom

gde je trilane? gde je turtle? gde je kreativnost?

 

kapiram da je drugačije i žao mi je što je drugačije, bilo je mnogo bolje back then

 

@Mita

1v1? ������

 

edit, ne mita, sarma :D:D

Edited by Хавочка
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@armatura

to ti je što se opirem ideji supporta generalno

opšt euverenje je da je svako u stanju da kupi ward

ne znam da li su poskupeli ili šta, ali očigledno nije mene upropastio lol nego je dotu upropastio lol nametnutom metom i potrebom za supportom

gde je trilane? gde je turtle? gde je kreativnost?

 

kapiram da je drugačije i žao mi je što je drugačije, bilo je mnogo bolje back then

 

@Mita

1v1? ������

 

edit, ne mita, sarma :D:D

 

Moze kad opravim komp. :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije se slepo pratilo nikada, uvek je bilo mnogo otvorenijih izbora i mnogo manje se igralo by the book

To jest, nije nikada bilo jasno definisano ko će biti pravi support, osim možda omnija i dazzlea i kotla, s tim što je bilo uvek onih koji će moći da ih igraju na ovaj ili onaj način.

Ključ čitave stvari (to jest zašto je ovo moguće, nasuprot LoLu je to što je champ bio stat dependant, a ne spell dependant.

Zato smo voleli Dotu, mogao si koga kada gde i kako hoćeš

 

@sarma

Taman da odigram prvu partiju dote 2 u životu do tad xD

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...