Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

http://www.goal.com/...ce=breakingnews

 

Оде овај скроз у курац. Штета, велика штета.

 

ja se samo nadam da ce moci da nastavi karijeru normalno, pa nek se vrati i za godinu dana ako treba. tek mu je 20 godina. ogromna bi shteta bila da zavrshi kao ledli king. rosicki je uspeo da se vrati posle skoro 2 pune sezone, nadam se da ce i dzek uspeti.

 

inache, stize kazorla za koji dan. gotivim ga od kada je pocheo da igra za viljareal, tako da sam jako zadovoljan ovim pojachanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесте се Росицки вратио, али будимо реални, далеко је то од оног Росицког док је играо за Дортмунд. Не знам, волео бих да Вилшир настави нормално са каријером, јер може (могао је) да буде звер од играча, али видећемо, биће зајебано.

 

Ово за Казорлу је одлично. Коначно да Арсенал доведе неког крштеног.

 

 

Морончине.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кажем то за целокупну ту његову Л'пул сагу. Прво што је дебилан потез био његово довођење за онолике паре. Чуј молим те, имали 50 милиона од продаје Тореса, па 'ајде да их потроше. Јеботе, могли су Нејмара за те паре да доведу. Друго што је идиотизам што сада гледају како да га се отарасе, а да их то што мање кошта.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па има фора и да Вест Хем може да га откупи на крају сезоне за, чини ми се, 19 милиона. Реално је да не вреди ни толико, али из Л'пула боље да се надају да ће добро да игра, па да ови хоће да откупе уговор.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесте се Росицки вратио, али будимо реални, далеко је то од оног Росицког док је играо за Дортмунд. Не знам, волео бих да Вилшир настави нормално са каријером, јер може (могао је) да буде звер од играча, али видећемо, биће зајебано.

 

istina, nije to onaj rosicki od pre 6-7 godina, ali je proshle godina bio medju boljima u arsenalu i prvi put imao dobru sezonu posle 4 godine najmanje. hocu da kazem da je moguce vratiti se posle zajebane povrede. ako je mogao rosicki koji ce uskoro napuniti 32 godine i koji se sjebao na vrhuncu, moze i vilsher pred kojim su tek najbolje godine. najvishe mi je zao jer je jedan od retkih pravih navijacha arsenala u klubu i koji je tu od malih nogu. jebiga, nadam se najboljem.

 

Можда чак и седми буду, ако доведу крштеног нападача. :D

 

doveli su borinija, teshko da ce dovesti josh koga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vengera i Arsenal treba da je sramota od toga sta rade igracima.Meni nije jasno kako vise ne shvate da se u klubu ocajno radi,da postoji neki problem zbog koga igraci odlaze u kurac.I kako vise tu francusku budaletinu ne oteraju u tri picke materine,kurtoncina od trenera.Za 16 godina bio 3 puta prvak...jaka muda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato shto upravi savrsheno odgovara nachin na koji venger vodi klub, chak ga i podstichu na to jer donosi zaradu. stav sadashnje uprave je da treba da se troshi shto manje, a zaradi bez obzira na trofeje. nema rizikovanja sa skupim transferima, a ako bude trofeja, do jaja. amera boli kurac za klub, vazno je da se ostvaruje profit bez obzira na nachin. zato van persi i ide, jer je nakon razgovora sa vengerom i sportskim direktorom kluba shvatio da se ne slaze sa takvom politikom kluba.

meni bi takva politika odgovarala da se malo vishe ulaze u pojachanja, ovako ostaje samo nada za shto boljom pozicijom na tabeli (jer je prvo mesto gotovo nemoguce, narochito sa usponom sitija) i da ih mozda ukenja neki trofej. jbg, mozda sa uvodjenjem finansijskog fer pleja bude bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/vesti.php?yyyy=2012&mm=08&dd=09&nav_id=633621

 

Naš cilj je da osvojimo Premijer ligu. To se neće dogoditi ove sezone, ali to je prvenstveno ono zbog čega ulažemo. To će se dogoditi samo ako naša igra u prvenstvu postane značajno bolja”, zaključio je Henri.

 

Bez ikakve uvrede naravno, samo mi je smesna izjava! Postujem Liverpul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...