Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

ja sam to upalio dva puta, u 3. i 35. kolu, ali hvala na pozdravu, nema šta, stručnjak si do jaja

 

treba odmah da te zaposle u Zvezdi umesto Pinta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ба+а је Цвијановић, не Животиња

 

počeo sam redovno da trpim zbog drugih Bata a više ne može nik da se promeni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

kakve to ima veze sa bilo čim? Nejmar ne vredi te pare, a Sitiju i ne treba napadač već sredina terena. Za sto miliona funti mogli su Strotmana, Iska, Navasa i de Rosija da dovedu. Nijedan igrač sam ne vredi 100 miliona funti, niti tim treba da se stvara na taj način. Naravno, ako imaju 200 miliona funti da potroše preko leta onda neka troše kako hoće, ali mi više deluje da će da se stisnu za svaku drugu poziciju.

 

da ne pričam da su najskuplji transferi do sada bili za izgrađene igrače, nisu balavog Zidana plaćali onoliko već zrelu igračinu, isto važi i za Ronalda ili nekad Maradonu kada je obarao rekorde transfera. Ko je ovaj Nejmar, jel on nešto uradio van Brazila? Jel on izgrađen igrač?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve to ima veze sa bilo čim? Nejmar ne vredi te pare, a Sitiju i ne treba napadač već sredina terena. Za sto miliona funti mogli su Strotmana, Iska, Navasa i de Rosija da dovedu. Nijedan igrač sam ne vredi 100 miliona funti, niti tim treba da se stvara na taj način. Naravno, ako imaju 200 miliona funti da potroše preko leta onda neka troše kako hoće, ali mi više deluje da će da se stisnu za svaku drugu poziciju.

 

da ne pričam da su najskuplji transferi do sada bili za izgrađene igrače, nisu balavog Zidana plaćali onoliko već zrelu igračinu, isto važi i za Ronalda ili nekad Maradonu kada je obarao rekorde transfera. Ko je ovaj Nejmar, jel on nešto uradio van Brazila? Jel on izgrađen igrač?

 

Tebra, to što ti pričaš je sve sjajno i istina. Niko od njih ne vredi 100 miliona, ali replicirao sam ti samo zbog onog "radujem se što će sve više klubova biti ravnopravno." Ako će biti ravnopravno tako što će im Arapi davati milijarde i utrkivati se ko će veću cifru da ponudi za igrača koji još nije dupe obrisao...Ne, hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...