Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Nepotreban, vise vam skripi u spicu i odbrani...a i to sto ste se uzdali u prezivece samo Scesnia nie bas mudro, al ae

 

za schesnija stoji. s druge strane, verujem da su per i kos solidan par. mozda nisu najspretniji, ali bar igraju srcem. plus je tu kapiten vermalen da uskochi ako zashkripi. a za shpic, kazem ti, ovo je ziroskopova sezona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simpaticni su oni, igrau srcem, nisu toliki duduci i sve ali akoe su se dje desavale goleade - desavale su se na Arsenalovim utakmicama...4:4, 7:3, 3:5 itd...istina, mnoge ste dobiali, ali nemate tako dobru navalu da vazda pokrpi tolike primljene golove (po meni trebali ste dovesti Runia ili Suareza po svaku cenu, cak i ako zatreba da ubacite Vilsira u paket...jer bez Vilsira ste preziveli i preziveli bi, a bez gol masine tesko...to mislim ako hocete da predjete na visi nivo, ovako mozete da budete cetvrti jos 50 godina, nikakav problem) Imali su Per i Loran dobrih momenata, pogotovo pred krai prosle sezone, ali to mu na krau dodje toplo hladno, nekonstantno...a Vermelena vise pamtim po golovima, nego po nekim odbrambenim bravurama...i on tezi da igra vise napred, pre bih ga koristio za nekog zadnjeg veznog/ ofanzivnog beka, ako zatreba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Celsievac, jel proektovan Seks Frenk da igra ova prva dva kola?

 

Spreman je, odigrao je poslednje 2 prijateljske, a pre neki dan je igrao drugo poluvreme za Engleze. Sad, pitanje je da li ce ga Murinjo ubaciti od starta jer su Van Ginkel i Essien spremniji. Ja cenim da ce jednu od ove dve igrati od pocetka a drugu uci s klupe. Stavi ga u Fantasy, zabija sigurno koji gol iz penala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Možda je u ovom trenutku borba otvorenija jer ima više tima koji mogu da osvoje titulu. Ovo je jedina zemlja u kojoj je teško predvideti ko bi mogao da bude šampion", smatra Venger.

 

"Zbog toga je Premijer liga toliko interesantna. Verujem da se šest timova bori za titulu, uključujući Liverpul i Totenhem", istakao je Francuz.

 

ako je luzerpul favorit onda smo i mi zonfic

Share this post


Link to post
Share on other sites

мени Беговић голман, има да бриљира ове сезоне

 

Ager igra

 

онда ме фантази слагао, пошто тамо пише да је неизвестан

 

могли би Бербатов и Бони да забију ово коло, а и Мићу да им се придружи

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...