Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

To bre! Zbog ovoga smo doveli Minjolea :da: Jes da je Stouk u pitanju, ali svidja mi se igra Liverpula. Moraju se samo pravovremeno zabijati stopostotne sanse, da se ne bi cimali ovako na kraju :udri:

 

Mislim da od ove sezone moze da se vidi ko ima najvise poena za racunanje bonusa tamo na detailed stats u fantaziju

 

edit: jbt FPL sajt baguje od navale :D

Edited by WoS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Of kors bato, YNWA :bigblue: Sad htela srcka da me strefi za penal, bem ti Agera slepca, ono je gore odradio nego Vidic

 

Dobra im je ova fora pred penal sto su prikazali prethodne izvodjene penale od istog igraca. Walters bolje da menja, sve tuce u istu stranu.

 

Bice i 3 bonusa za Migsa :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одлично је играо Ливерпул, али морају јеботе давати стопостотне шансе. Хендерсон и Лукаш се нису чули, фали осим Кутиња, Џерарда и донекле малог Стерлинга још пар играча у вези. Агер се опет глупира на почетку сезоне. Бекови одлични, Туре одличан, Аспас солидан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odličan početak, trebalo je da im napakujemo još nekoliko komada i da mirno privedemo kraju, ali dovoljeno je i ovo. pojačanja su se sjajno uklopila, Lukas odličan, Kutinjo standardno dobar, ostali, sem Hendersona na nivou. Begović MotM, ali svaka čast Minjole na odbrani, idemo dalje, YNWA!

9531184174_35ee3a5ca8_o.gif

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...