Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Јунајтед - Тотенхем је таква карина од меча била, да је то невероватно, После ни Евертон - Вотфорд није пуно боље било. Одушевио ме онај црња десни бек Вотфорда. Али зато Свонси-Челси, каква текметина, не сећам се кад сам бољи фудбал гледао. Јака је Сванселона као земља, ја мислим да ће следеће године Европу играти.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto mislim da ne pomaže mnogo de Geinom ostanku ova odluka van Gala u 5 do 12... Lud je deda, treba da ga se reše što pre. Barem je dobro što se nije preterano radovao oko onog autogola, stužilo mu se kad je video kako je Runi primio loptu :D

Da preuzme Giggs, ili da dovedu Jokana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto mislim da ne pomaže mnogo de Geinom ostanku ova odluka van Gala u 5 do 12...

 

Inače, elegantno sam propustio da ispratim da de Gea neće digra, pa nisam turio mladoga Kaspera na gol (u fentaziju :bigblue: )

Mada bih i tako bio treći :blek:

 

Ko je ovaj car što je zaboo Allbrightona, najboljeg igrača kola? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne deliš bogumi, sad sam ja prvi, Kompany mi doneo 14 poena xD

 

 

Baaaad Kompanyyy

till the day I dieee

 

Ček, ja ne kontam baš najbolje kako sve ovo funkcioniše, danas kad sam ulazio, na golu je bio de Gea sa 0 poena, a sad mi je zamenjen, de Gea na klupi a na golu Šmajhel s 2 poena :D

(a ja ništa nisam pokušavao da menjam, nit ima žuto dugmence za menjanje)

 

Je l' se to automatski menja u zavisnosti od toga ko koliko postigne ili da li je igrao? Ja sam mislio da sam ga ispušio za poene od golmana samim tim što de Gea nije igrao, kad ućarih 2 komada ipak...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...