Jump to content

David Maxim Micić | Destiny Potato | Sordid Pink


Recommended Posts

A vrlo dobro znas sta je 50-100 ljudi u inostranstvu, kolika je cena karte, koliko njih ce da kupi merch (velika vecina) i koliko ce da iskesira da kupi novo izdanje. Kod nas je taj procenat vrlo blizu nule. Jednostavno, specificna muzika, specificna ciljna grupa, mnogo vise prolaznosti u inostranstvo, tamo se i fokusira i to je to. Ulaganje napora i zivaca za bilo kakav uspeh u Srbiji, je mac sa dve ostrice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam :D Al' ja imam posao koji radim i od kog zivim, a bend smatram kao hobi jer imam zelju da radim na tome u slobodno vreme, dodatna aktivnost, a on sve gleda kao profesionalac :) Jel bi ti radio u nasoj firmi sa nasim klijentima, ili u stranoj firmi koja radi za inostranstvo :D Znamo odgovor xD

 

U sustini, da skratimo raspravu, nema poente, decko nema nameru da radi bilo sta za nase trziste, iz njegovih razloga i to je to.

Edited by ShinigаmY
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

potpuno se slažem sa azalom, uopšte nije toliki cim, niti po inostranstvu sviraju po nekim boljim lokacijama od onoga što bg može da ponudi.

 

i opet da ponovim, pošto očigledno ne razumeš o čemu pišem, ni ne očekuje se da dečko živi od sviranja po srbiji, već iz sentimentalnih razloga da napravi svirku once in a while, jer ima dovoljno ljudi koji bi želeli da ga čuju. jebeš svoj posao ako ga samo gledaš kroz pare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda bi nam svima malo lepshe sve leglo da zapravo poznajemo choveka :D

 

Ovako se ne pojavljuje na svirkama, a ni ne organizuje svoje, pa nije deo scene, a samim tim ni drushtva, te nemamo pojma ko je to, shta hoce i chemu se nada. Za 15-16 godina koliko sam aktivan, nisam ga sreo nijednom u Beogradu, a on bi trebalo da je odatle. Uvek imam vishe strpljenja prema muzici ljudi koje poznajem, zbog pijeteta.

ja coveka zaprao jedini put video na svojoj svirci

 

rispekt za sve sta radi. skroz je lepo i osvezavajuce da vidis da nekome lepo ide.

 

meni je skroz razumljivo da neko nece da pravi svirku, to je postao jedan jako razocaravajuci koncept za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 10 months later...
  • 4 weeks later...

Elevator music, svega mi, ovako nesto slusam svaki dan kad se vozim liftom do kanca na 21. spratu ... Salu na stranu, mislim da ova tema treba da se rasclani. Ni M od Metala ovde vise nema, ne neguje on taj zvuk vise, niti ga to interesuje. Cak ni djent koji je furao, ovde nije toliko prisutan. Orijentisao se na fusion, minimalizam, neki jazz, ambiental, sta ti ja znam ... Ne mogu vise da ocenim. Svidja mi se sta je radio ranije, ali ovo novo ne radi ich. Ovde metal kao zanr sluzi da se razbije monotonija na zalost.

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • Chicken Little 420 changed the title to David Maxim Micić | Destiny Potato | Sordid Pink

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...