Jump to content

David Maxim Micić | Destiny Potato | Sordid Pink


Recommended Posts

Pazi, ja ne slusam Davidovu muziku na dnevnom nivou, nekada pustim samo da ispratim sta se desava i thumbs up svaki put, jer eto, postujem momka i njegov rad, njegov trud i rezultat. Ostalo me ne zanima. Ne pljujem nesto zato sto ne volim. Odslusam pesmu, kazem super, not my cup of tea, i obrnem na nesto sto volim. Svet bi bio mnogo lepse mesto kada bi svi tako ...

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • Chicken Little 420 changed the title to David Maxim Micić | Destiny Potato | Sordid Pink
  • 1 year later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

zadnja pesma mi je dobra. u svim pesmama ima nesto sto mi se svidja i nesto sto mi se ne svijda, uglavnom su strofe dosta krindz, a refreni prihvatljivi ili dobri. i islo se na jednostavnost kao da je u tome nekakav kljuc muzicke zrelosti i zaokruzenosti, ali s ovim bendom kao da je jos rano za taj prebacaj. zato su neke pesme jednostavno glupe. tako da bih ovo okarakterisao kao prelazni album. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav crni prelazni album 😄 ? O cemu pricas? Jasno su stavili do znanja da je ovaj bend pop projekat, koji zele da guraju dalje. Ekipa koja je radila iza scene, producenti, inzenjeri itd, sve je to uklopljeno da bude sto komercijalnije. Nije ovo isti bend kao Destiny Potato, jednostavno ovo je pop za djent klince koji jos nisu pustili dlake na mudima. Metal nije uopste u fokusu ovde, fokus je na izgurati sto vecu komercijalu a opet jahati talas popularnosti Davida u djent / fusion / stogod podzanru. To se i pokazalo po silnim komentarima po netu, da vecina ljudi koja prati Davida ovo nece da slusa (u prevodu "not my cup of tea"), i da su ocekivali Destiny Potato koji je bio mnogo vise metal orientisan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 hours ago, ShinigamY said:

Kakav crni prelazni album 😄 ? O cemu pricas? Jasno su stavili do znanja da je ovaj bend pop projekat, koji zele da guraju dalje. Ekipa koja je radila iza scene, producenti, inzenjeri itd, sve je to uklopljeno da bude sto komercijalnije. Nije ovo isti bend kao Destiny Potato, jednostavno ovo je pop za djent klince koji jos nisu pustili dlake na mudima. Metal nije uopste u fokusu ovde, fokus je na izgurati sto vecu komercijalu a opet jahati talas popularnosti Davida u djent / fusion / stogod podzanru. To se i pokazalo po silnim komentarima po netu, da vecina ljudi koja prati Davida ovo nece da slusa (u prevodu "not my cup of tea"), i da su ocekivali Destiny Potato koji je bio mnogo vise metal orientisan. 

prelazni album u bolji i potpuniji pop

nisam ja opterecen metalom uopste

osim toga "manje ili vise metala" kao da se kolicina upliva metala meri na vagi da bi se videlo da li je bend napravio tranziciju u bitno drugaciji fazon je budalastina. svaki bend ima, odnosno trebalo bi da ima neku svoju sustinu koja se samo provlaci kroz forme stilova. ovo je potpuno isti bend, treba stvarno epohalno nerazumevanje muzike da se to ne shvata 

gledao sam i ja komentare i nema puno tih komentara koje pominjes, daleko su brojniji pozitivni 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...