Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

A da se ne lazemo, ako je sansa to sto je neki lik promasio loptu i sutnuo od zemlju, pa na nju slucajno pokusao da natrci drugi lik i naravno opet promasio loptu onda ste imali do jaja sanse u derbiju. Sut Skuletica, trt, mrt, morao je bolje, ali to je sansa jednaka onom Ninkovicevom sutu, kad je mogao da radi sta hoce, a pokusao da pocepa mrezu. Protiv Rada nam nije svirao onu drugu ruku, koja je bila jos ocigledniji penal, jer je lik okrenuo dupe. Trolovanjem protiv trolovanja!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u cemu se to Lemi i Sreta nisu slozili sa mnom, majke ti? Trlaja troluje, Kuruz je Kuruz, ne vidim da me je bilo koji pravi realan grobar nesto demantovao povodom ove prepiske sa Trlajom.. za Casu i Milijasa je otvorena debata, ajde. Treba biti realan, liga nam je kurac, namestaju i jedni i drugi a rezultate vidimo kada izadjemo u Evropu, sve ostalo je stvar navijackog ugla, ali ako sam ostrascen zato sto mi partizanov strasni vezni red i napad u najmanju ruku nisu nista bolji od zvezdinog (da budemo skromni) onda ajde :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mito Megadete vrati se!!! Treba pajde meni i dovli.

 

Salvejsn je ok,momak na mestu.Debeli je vec druga prica,ludak,nasa verzija Trlaje.

 

Kuruz je navijacki maloumnik.

 

kad prestanes da mlatis gluposti poput ove za casu mozda te neko i ozbiljno shvati,do tad ruku od ruku sa trlajom i pravac dimenzija X

 

Pumpas mu cijenu za dimenziju x jadan?

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono debelo krme i Salvejsna banovati, Lemi, Sreta pravi cigani koji znaju sta pricaju a ne ovi ostrasceni retardi.

 

 

http://vimeo.com/93862553

 

nadam se da pratite :mhihi:

 

Vidi Hobita što hoće da ga puši stojeći, i to na prstima.

 

Mito Megadete vrati se!!! Treba pajde meni i dovli.

 

Salvejsn je ok,momak na mestu.Debeli je vec druga prica,ludak,nasa verzija Trlaje.

 

Jebo te Trlaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...