Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Cestitke grobari na jos jednom derbiju koji ste dobili sa slobodnjaka posle sto ste se na ovom manje vise branili 70 minuta i stvarali sanse iz kontri i odbitaka. Ali ne brinem, sad ce celavi da nam objasni dominaciju na pres konferenciji. Nismo ni zasluzili bolje kada poslednjih pola sata nista nismo stvorili u napadu, nema nama leba bez jednog makar polu-krstenog spica. Nije jos gotovo ali jebete nas opako sada.

Edited by Salvation
  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salvation, немој бити тако нереалан. Чуј, 70 минута. Ви сте били бољи у првом, у другом нисте постојали.

Шкулетић излази сам на голмана, пар пута Рајковић скида зицере. Шта рећи за онај волеј преко стадиона Бранка Илића где је могао да га пита где да му шутира.

Генерално, фудбал је лош, 3 паса плафон и то на својој половини.

 

Колико год пљувао Јовића, мали је одиграо у грчу. Простим речником, усрао се. Иначе се одлично кретао и отварао.

 

Данко одрадио лавовски посао у рвању. Није имао продоре и неку лепоту, али је добио скоро сваки дуел, одложио у страну, изнудио фаул.

У скоку смо доминирали на свим деловима терена.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, preterujem mozda, ali nemoj sad, do tih sansi Skuleta (mozda se jesam preracunao, ali svakako smo prvih 15ak minuta drugog poluvremena isto bili opasni pa nek bude 60ak minuta) niste nesto posebno uradili. Nisam sarkastican pritom uopste, zaista iskrene cestitke sto ste nas na cisto iskustvo dobili, ali priznaj.. i te sanse su dosle iz jedne kontre i jednog odbitka (uklj. onu koja je dosla posle sto je nama cista kontra prekinuta zbog bakljade pa smo ekspresno izgubili loptu). Svakako stoji da bi sa Bajkom na golu bilo jedno 3-0 za vas na kraju, ali to ne znaci da je realno, jbg. Najposteniji bi bio remi, priznacete.

Edited by Salvation
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Утисак вечери за мене је мој сестрић, који има 4 године и кога трујем Партизаном.

До пре 3 године га је мучио говор и готово да није причао. Сада је боље и ували се увек да гледамо заједно кошарку (сви спортови су му кошарка). Задњих 20 мин је отишао да гледа Сунђер Боба. Долазио с времена на време кад је чуо како псујем да ме пита:"Владо, шта је било?". :) Кад сам рекао да смо победили, дотрчао до мене и почео да скаче. Ја пустио Где год ти да играш, па смо скакали 10ак минута. Мали ударао репризу кад се завршио клип и тако у недоглед. Гола сам вода, плућа се распадају. Удахнем беродуал да смирим астму, па возимо даље. Што мали каже:"Владо, идемо Изан".

 

Све на курац, Партизан је шампион.

За Благоја.

 

  • Upvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta ste onda vi koristili, sto je Drincic nepopravljivo nastelovan da nas jebe u derbijima? :haha::udri:

Nama je pola tima za invalidsku penziju, ukljucujuci kao sto se ispostavilo kljucnije pozicije nego vama :haha:

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, улазили смо у шансе махом вашим грешкама тј. лошим грађењем и слабим скоком.

 

Ваш тим је ок, али до даске неспреман и ван форме. На нешто је и личио док је Милијаш држао конце. Лазовић, Печник, Мијаиловић ни близу партија из прошле сезоне. Босанчић, Катаи и тако ти, тотално неспремни.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno sam znao da cete nas dobiti tako nekim golom, mada sam ocekivao da ce biti 85. minut. Mi dominirali u prvom, vi nas razbili u drugom poluvremenu, celavi mnogo bolji posao s izmenama odradio. Apsolutno nije bilo sanse da dobijemo s jednim spicem od 17 jebenih godina, mada nije lose odigrao, osim sto je skenjao dve sjajne prilike. Vidi se koliko nam fale Mrdja i Guzonja, to je strasno. Ovako solidna utakmica bila, borbeni i jedni i drugi, jedino sam izgoreo pri onom drugom prekidu u toku nase kontre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ne oba? :haha: U pravu je skroz covek. I dok je Mrdja bio tu da zapravo iskoristi sanse, jbg. Ne znam, tesko mi je jbg, nije lako biti objektivan kada -opet- izgubimo sa slobodnjaka derbi, jbg, razumite me. :udri: Dobili ste na iskustvo, cestitke jos jednom, ali postaje mucno gledati kako gubimo derbije, jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

salvation sere ko tri srbina, rastureni cigani ovaj put

 

jel ko primetio reklamu na stadionu

 

zimski kamp Bar 10-17 januar 2015.

 

ide čitav fudbalski tim da nagovori Pavlovića!

Edited by Bata Životinja
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...