Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Presli jednom centar, dali i to jedva smrdljivim sutem gol iz cistog faula Miletica koji obema rukama gura coveka u skoku, pa pravi kontru... Stojkovic crveni, gol ne moze cistiji. Derbi teska boranija, brutalno los, od toga partizan kanal nad kanalima i jos neko od vas kao analizira pobedu. 

AVganistanac u svemiru, javljaju Rusi na radiju.

 

Unatoc svemu, boli jbg, ne bih vas ni u klikerima pustio, oj gamadi franjevacka.

Savo botoks za selektora, ako vec ne moze za presjednika.

Edited by Sreta
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

16 minutes ago, Sreta said:

Presli jednom centar, dali i to jedva smrdljivim sutem gol iz cistog faula Miletica koji obema rukama gura coveka u skoku, pa pravi kontru... Stojkovic crveni, gol ne moze cistiji. Derbi teska boranija, brutalno los, od toga partizan kanal nad kanalima i jos neko od vas kao analizira pobedu. 

AVganistanac u svemiru, javljaju Rusi na radiju.

 

Unatoc svemu, boli jbg, ne bih vas ni u klikerima pustio, oj gamadi franjevacka.

Savo botoks za selektora, ako vec ne moze za presjednika.

💜💜💜

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahah Nedjeljka se odreklo celo Popovo Polje. Nismo se ni videli od 2002. , javise mi da je riknuo prosle godine.

Nek mu je laka zemlja, ko ga jebe, nisam se guzio oko njega samo zato sto je pun kao brod. Ne treba Sreti mnogo za sricu.

Kad ja onomad rekoh ruka, kad je Ciric ustopovao rukom i dao gol, udario me papucom po ustima, bilo prevruce u Dubrovniku pa svrati deda malo do Banovaca pravdu da podijeli. 

Bare se ne bi radovao ovakvoj pobedi, mada ne bi ni kukao previse...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze majore, klip sa Zeksom i Vuleticem je jedan od najboljih u istoriji

Jutros sam pogledao i i dalje ne verujem

Bogovi

Pet min prvog poluvremena smo vas odeljali vise nego u pet poslednjih....zasto igramo kako igramo to je pitanje za analizu

A na kraju jebe nam se za kup..ionako ce lalat da vas poprska

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Srbin Hamza said:

nadam se onom Šešeljevom haha

da napokon neko reši enigmu da li se Šeki rodio kao Vjekoslav Šešelj pa promenio ime, veru i naciju ili je glasina :haha:

Znam jednog Šešelja iz Popovog i pravoslavne je konfesije, zovu  ga, gle čuda, Vojvoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...