Jump to content

Najlošiji novi bendovi


Berliner

Recommended Posts

Sta sve nece danas deca metalom zvati... pih... :)

 

E upravo tako,toliko se smeca namnozilo svih ovih godina da se izgubio pojam sta je metal,mnogi bendovi pokusavaju sebi da stave etiketu,mi sviramo metal muziku i na taj nacin samo zbinjuju genraciju novih klinaca koji apriori to prihvataju kao neki kvalitet! A sto se tice najgorih novih bendova,toliko ih ima da ih je nemoguce sve nabrojati ili izdvojiti neki posebno,ali svi bi mogli da potpadnu pod isti kos new metal shit!

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima vaš stav o bendovima koji su na samom početku hailovani u undergroundu a kad pređu na mainstream nivo postanu najomraženija stvar ikad. Primera je bezbroj, od Dimmu i CoF, preko Hammerfall i In flames do najnovijeg - Ghost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, neko je pljuvanje i zaslužio, tipa Hammerfall koji nije izdao kršten album već x godina, a nekad ljudi hejtuju popularne stvari prosto jer je to tako kul valjda.

 

Ghost ti je tipičan primer tog drugog slučaja, ljudi tek prvi album izdali i to stilski identičan onim demo stvarima iz perioda kad su bili baš UG, čak su i iste pesme tu, ali sad iz nekog razloga više nisu kul, yeah right :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Vidim da ljudi ovde kude neke bendove samo zato što ih ne vole. Ni meni ne leži puno stvari, i dosta toga gledam sa prezirom, ali opet je nekome i to dobro.

 

Napisati da je Wintersun sranje je notorna glupost. Isto tako nešto reći i za Ensiferum ili Fleshgod Apocalypse jevređanje zdravog razuma. Znam ljude koji vole Nile do imbecilnosti, a pljuju Fleshgod Apocalypse jer imaju klavijature. Vauuuu - klavijature su problem.

 

Inače, nije prevelik problem napraviti listu od barem 100 bendova koji se nekome ne sviđaju. Fora je ipak da se navedu prototipovi loših bendova. Nije svaki metalcore po difoltu loš, daleko od toga, ali je u tom (uslovno rečeno) mladom žanru gomila ispodprosečnih bendova.

 

Ako ćemo realno - većina deathcore bendova su kršina neopevana. Ima tu dobrih rifova, čak i dobrih pesama, ali je sve to generički: zna se kada ide brejk, kada ide "pakleno zakucavanje", kada se ubacuje "svinjski growl" ili skičanje.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
pljuju Fleshgod Apocalypse jer imaju klavijature. Vauuuu - klavijature su problem.

 

 

Nema baš veze sa diskusijom, ali me podseti. Meni su problem baš klavijature, ili preciznije klavijaturisti. 99% metal klavijaturista bi se lagano moglo izbaciti iz benda jer ne radi ama baš ništa korisno. Ili smaraju solažama ( u čemu znaju biti dosadniji od petrućija ) ili prave "tepih" sa pola kurca. Čekam dan kada ću čuti neki bend da ima ričarda devajna za klavijaturama. Bar da promene neke boje od fabričkih, lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

IDEMO FRANCUZI

http://www.youtube.com/watch?v=AOFIw3LI4Fo

pesma je inace na rani amorfis fazon samo sto je fenomenalno prelosa

evo i link ko je u fazonu http://mediaportal.ru/3399-alwaid-lacus-somniorum-2014.html

 

i najsirotiji svedski power koji sam dosad imao prilike da cujem:

http://www.youtube.com/watch?v=e8DrD8pC2DE

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 11 months later...

Ja sam prilično tolerantna osoba, ali ovo...ovo!

http://www.youtube.com/watch?v=4ZqWLIQaKM4

 

Da, pokusao sam ovo jednom da pogledam do kraja cisto da vidim koliko moze da bude lose ali jednostavno je neizdrzivo. Neki marilyn manosn worship krsten sa metalcore prosloscu i wigger mentalitetom, stvarno otpadaju tapete i insekti umiru.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam, este sve ovo by the book, prilicno genericni deathcore...ali na primer nista manje smornii od As Blood Runs Black koi vecina uzima kao neki standard zanra...vise su smesni kao poave i lozare, zvukie sasvim korektan...menie npr naibolji deathcore ikad Beneath the Massacre - ali ako ti ide na kurac cela ta spika, sveideno kako zvuci bend...pisaces po njemu i toe to

Edited by KazimKazim
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...