Jump to content

Boardwalk Empire (2010-2014)


MissionVao

Recommended Posts

Krenuo sam danas da gledam, odlgedao tek 3 epizode. Nisam neesto preterano odusevljen, ali sa svakom epizodom mi izgleda sve bolje.Vidim da prica ide u dobro pravcu i izguracu ove tri sezone sigurno.

Ono sto me zanima koliko je serija istorijski tacna, tj jesu li stvarno postojali oni mafijasi tipa Luciano,Rotstin, pored cuvenog Kaponea naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavrsio i drugu sezonu sad poceo trecu.Nekim stvarima sam zadovoljan nekima bas i ne.

Lik Margaret je po meni otisao u pogresnom pravcu ( pravcima?) nastupa nekakva hipokrizija, te ocu ovo, te ocu ono, i te scene su mi mucne za gledanje.

Nelson je sad druge strane zapoceo proces transformacije bas me zanima kako ce zavrsiti.Svi mafijasi su mi vrlo zanimljivi plus Ricard Harou, on je najboljih trenutno, tj mnogo vise dela nego sto prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kraj druge sezone -

Sta je nelogicno za Margaret, pa ocigledno je da ona i dalje tripuje da je devica Marija iako koristi blagodeti najveceg mafijasa u gradu i onda sto je on veci mafijas to je njoj teze da nastavi da to tripuje o sebi pa pokusava da ga opere tom donacijom :haha: Za koju je realno trebalo tuci.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Odgledah 2. i 3.sezonu.Fenomenalne su obe,ova serija mi definitivno ulazi u top 5.U sledecoj sezoni se ocekuje jebada izmedju Nakija i Rotstina.Naki na svojoj strani ima Kaponea,a ovaj Maseriju,tako da je pokolj zagarantovan.

Likovi su ono sto ovu seriju cini toliko dobrom.Imamo pregrst intersantnih karaktera...Herou je fenomenalan,meni licno posle Nakija najbolji lik u seriji.Kao sto neko gore rece,lik cuti ali radi.Calki Vajt je opasan isto,lik sa najnadrkanijom facom u istoriji filmografije.U trecoj sezoni,Dzip Roseti...svaka cast scenaristima,ali i svaka cast glumcu.Fantastican lik.Ilaj mi je isto interesantan,ali pre svega zbog transformacije.U prve dve sezone je bio ljigava picketina,najgrdja,ali u trecoj se potpuno promenio,skroz novi karakter.

Jebiga,doktor Skorseze.Fantasticna serija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kad ce nova sezona to je ono sta nas zanima?

 

Pa, vjerovatno na jesen, kao sto je bio slucaj i sa prethodne dvije sezone.

 

Odgledao sam i trecu sezonu, sacekao sam da se na netu pojave dobri HDTV ripovi, pa sam to onda sve skinuo u kompletu. Prva polovina trece sezone mi je bila onako osrednja, dosta usporena, ali su se zato u drugoj polovini stvari zakuvale na svakom polju, pa je posljednjih 4-5 epizoda trece sezone ispalo fenomenalno.

Omiljeni lik mi je onaj nesretnik Van Alden, a ovo mi je scena sezone:

 

http://youtu.be/51B-sXtV_6g

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...