Jump to content

2012.10.29. *Gun Club, Beograd* Corpus Christii (Por), Frostmoon Eclipse (Ita), Somrak (Slo), Svartgren, Paimonia, Terrorhammer


nefas

Recommended Posts

Kome je skupa karta ili nemoze da skupi 1500din za malo manje od 2 meseca za 7 bendova,nemora da dodje. Izaberite neki drugi koncert u oktobru. Siguran sam da nas ima sasvim dovoljno kojima je ova cena ok sa obzirom sta se nudi. I bice nam pakleno dobro 29-og!!! \m/!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izaberite neki drugi koncert u oktobru.

 

http://www.yumetal.net/forum/topic/59641-20121008-gun-club-beograd-leprous-loch-vostok-%C3%B8rkenkj%C3%B8tt-persefone-draconic/

 

http://www.yumetal.net/forum/topic/60174-20121024-gun-club-beograd-sinister-hol-krow-bra-casus-ger-infest-ser/

 

И не, не би био проблем да се скупе паре, али је концерт 5 дана после Синистера, а верујем да је многима много да дају 2500 за два концерта у тако кратком року.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne spominjemo to sto Corpus realno nije liga bendova cija karta za koncert kosta slicno (o ukusima da ne pricamo, pricam u komercijlanom smislu). Ali dobro, mozda se opamete posle koncerta organizatori. U svakom slucaju, zelim im uspesno vece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Svirka je bila odlicna samo malo su kasnili al ok SMORAK JE RAZBIO a vala i CORPUS CRISTI samo sto je pevac bio malo vise nego pijan ispao je selja al ajd sve ostalo je ispalo ok

 

Svi su inace odlicno svirali bilo je koja srvar od Dimmu Borgira to su svirali sakramentum a i njihove stvari su bile ok,Terror Hammer je svirao jednu stvar od ACDCa sto se tice cele svirke odlicno se sve ukloplo,i tako reci Slomili smo vratove kvalitetno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka je bila odlicna samo malo su kasnili al ok SMORAK JE RAZBIO a vala i CORPUS CRISTI samo sto je pevac bio malo vise nego pijan ispao je selja al ajd sve ostalo je ispalo ok

 

Svi su inace odlicno svirali bilo je koja srvar od Dimmu Borgira to su svirali sakramentum a i njihove stvari su bile ok,Terror Hammer je svirao jednu stvar od ACDCa sto se tice cele svirke odlicno se sve ukloplo,i tako reci Slomili smo vratove kvalitetno!!!!

 

Sta je tacno uradio ovaj iz Corpus Christii?

Cini mi se da je i prosli put ispao selja nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

CC mozda i najloshiji utisak na mene ostavilki. Zvuchali su kao bushilice na bini, a pevach je toliko usiljen bio da, kada je na kraju svirke probao da iznudi potraznju bisa od publike, niko nije reagovao i odsvirana je pesma manje.

 

Frostmoon eclipse su imali sjajan zvuk i najzanimiljivije pesme (nastup djene-djene, onaj gitarista kao da se igrao kamenih faca).

 

Da je mene pevach Somraka pljunuo onako kao onog nesrecnika iz prvog reda, ja bih se popeo na binu i razvalio bih mu shamar. Zvuk im je bio losh, ali bolji od CC.

 

Publike malo, shanker je pivo sipao kao pichka, a svi su se slikali sa pichkom koja nosi pica, posto je bila izrazito sisata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam ljudi svirka je bila ok iskreno sto se ozvucenja tice i nije bilo toliko lose eh pa ja sam bio u kuglasu gde je ozvucenje bilo zivi uzas! daj je tad bio nadimac nisam siguran + sto je tesno kod bine :mrtav:,jbg,a sto se tice pljuvanja sve ko je ispluvao to su bili ljudi u prvom redu sa leve strane :blink: ,al ko ih sisa isljuvacemo i mi njih sledeci put :red: !!!!!!

 

A inace Nocturnus Horrendus je ispao selja jer je sve isprozivao,uhvatio je devojku koja je bila ispred njiega i poceo da je davi,jes neznam devojku al malo mi je falilo da ga puknem u glavu :glare:!!!!

 

Al neka nek proba sledecu put tako pa ce da vidi sta ce da ga snadje ima da ga pregazimo!!!! :tehkista:

 

Srecom nije nista bilo pa ok,al moglo je biti pa bi mu bio poslednji nastup :mhihi:!!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...