Jump to content

Rak / tumor


Vresište

Recommended Posts

Evo jos jedne zanimljive price na tu temu, jes malo dugo za gledanje ali vredi:

 

 

Zasto nece da ga postavi kao video mamicu mu jebem?

 

 

Ovaj covek je ustvari primenjivao tu ortopatiju, samo sto ja nisam znao kad sam to gledao da se tako zove.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol kakva je tek to glupost... Pitam se kako nateraju ljude da poveruju u to, pa jbt hlor je nešto najgore za oralni unos, i to je poprilično poznata činjenica. Kažu male količine a ono 28% rastvor, baš malo, nema šta, a čisto sumnjam da se pije po jedna kap.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u praksi, veliko je pitanje kako ce ljudi reagovati na predlozene metode.

 

mogu da napisem ponesto o vidatoxu jer je to lek (nazovimo ga tako) koji se zvanicno vodi kao pomocno sredstvo za jacanje organizma tokom primanja hemioterapije. napravljen je na kubi, i zbog toga je automatski zabranjen za prodaju u americi i clanicama evropske unije. postoji varijanta da se nabavi i kod nas (polu divlje preko kubanske ambasade ili na crno), i koliko znam odnedavno se moze naruciti i iz crne gore i bosne sto olaksava celu pricu jer sam u februaru isao u albaniju da bih ga kupio. svojevremeno se vukla prica po medijima kako ce u dogledno vreme kubanska vakcina protiv raka (samo za odredjene tipove, i za dijagnostifikovane u ranooj fazi) biti dostupna u srbiji, ali je sve mirisalo na predizbornu kampanju (izmedju ostalog i zato sto je u isto vreme bila aktuelna nestasica citostatika). trenutno nisam u zemlji pa ne znam da li se i koliko odmaklo po tom pitanju.

 

sto se tice dejstva, moj otac hemioterapiju prakticno ni ne oseca. sve prolazi sa minimalnim sporednim efektima, a prognoze vise niko ni ne daje posto su prvobitne bile jako crne.

 

ne mogu nikome da preporucim tako nesto sa stopostotnim uverenjem da ce sve biti u redu. promenjen nacin ishrane svakako pomaze, kao i zdrav stav (mozda i najbitnije od svega). jako bitno- OBIDJITE POSREDNIKE ako se odlucite na kupovinu. navodno su ljudi d dobijali preparat u fals pakovanju, razblazen...po masnim cenama. bolje je ne rizikovati

 

info:

 

http://www.pharmamatrix.net/

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako se prave homeopatski lekovi. oni to ne kriju, mozhesh da nadjesh na netu. uzmu neshto shto je "pochetni deo leka" npr otrov od shkorpije kao u ovo vidoTUX-u kako se vecj zove, uzmu kapljicu toga i stave u litar vode. onda to mucjkaju. onda iz te technosti uzmu kapljicu i stave u novih litar vode. onda to mucjkaju. onda odatle uzmu kapljicu i stave u novi litar vode. i tako do 100 puta. i sami kazhu kako tu uopshte nema one prve supstance, u ovom sluchaju otrova od shkorpije. ali kao "pamcjenje vode" koje se prenosi mucjkanjem cje energiju otrova iz shkorpije da prenese u onoga ko je popije i da "vrati njegovu bioenergiju u balans" i samim tim se cje se telo izlechiti samo, jer su svi problemi sa zdravljem posledica poremecjara bioenergije.

 

evo umobolije:

http://www.youtube.com/watch?v=klnKaW6mH74

Edited by рогозуб
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve i da staviš jednu najmanju kapljicu i tako je presipaš i razblažuješ, možeš da je mućkaš milion puta i neće se desiti da 'uopšte više ne bude početne supstance'. Nije to nikakvo 'pamćenje' već jednostavno nepostojanje mogućnosti da se u 100 razblaživanja ukloniš početnu supstancu iz rastvora (ovi 'stručnjaci' izgleda i nisu nešto vični hemiji). Da li to deluje ili ne, nije na meni da sudim, ali ako nešto razblažuješ, pa i sto puta, pa neka je u zapreminskom odnosu 1 000 000:1 u korist vode, opet će ostati podosta molekula toga što si razblaživao. Teoretski, možda je i moguće da tako nešto ima efekta (ne mislim na homeopatske fore, već uopšteno na nešto jako razblaženo), znam da npr. pčele mogu da detektuju jedan jedini molekul feromona pomoću svojih antena i ostalih delova tela, čisto kao ilustracija da jedan molekul može nešto da promeni. Ali činjenice su činjenice, i lepo piše, gde god tražili, da ne postoji veza između homeopatskih lekova i ozdravljenja u slučaju kancera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, to se radi do tih razblazenja gde koncentracija supstance u vodi tezi nuli, jos ako pogledas koji put supstanca treba da prodje kroz organizam da bi mogla da prodeluje, pitanje je moze li jedan molekul tu nesto da promeni.

 

Uostalom, da se oni oslanjaju na dejstvo supstance, ne bi ga razblazivali trilion puta, nego se oslanjaju na ovu madjiju koju je Rogozub objasnio.

 

Ovaj majstor sto je izmislio metodu je uglavnom koristio razblazenje 1 / 1060, pa ti vidi koliko tu molekula ima, cak i da ga stavimo na papir pa da brojimo cestice...

Onda kad uzmes to sto si smutio, pa razdvojis u 100 malih bocica u kojima se prodaje, postavlja se pitanje u kojoj bocici se nalazi poslednji molekul. :haha:

 

Fora je i u tome sto oni ne razblazuju pocetnu kolicinu u 1060 jedinica vode (zamisli tu kolicinu, koja god da je jedinica bila na pocetku), nego razblazi jednom, pa uzme stoti deo toga razblazenog, pa razblazi opet, i sve tako, izmedju svakog novog 1:100 razblazenja gubis 99% aktivne supstance iz prethodnog.

 

 

Evo lepote preko Avogadrovog broja, jos zanimljivije, razblazenje 1/1024 ima 60% sansu da sadrzi 1 molekul supstance.

Kod razblazenja od 1/1060 moras da popijes zapreminu leka koja je 10 milijardi puta veca od zapremine Zemlje da bi imao 100% sansu da progutas jedan molekul supstance.

Postoji lek za grip koji je razblazen 1/10400. :haha:

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam ni tražio po netu da vidim koja su njihova razblaženja, video sam kako nigde, sem na nekim njihovim sajtovima, ne piše kako ta homeopatija pomaže na bilo koji način pri lečenju kancera, pa me nije ni zanimalo. Ako je i taj kubanski lek napravljen na tu foru, treba zaobići u širokom luku. Efektivno je koliko i molitva, a verovatno mnogo skuplje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Salebghouse

saljem pm

 

Danas nađoh lika koji valja laetril.

Nije za mene , još, al ono što je rekao najviše liči na Rogijevu varijantu.

Rogoguze,

Bio bih ti zahvalan da one priče o ljudima josh malo potvrdish, tj. ukoliko je moguce porazgovaras sa izlecenim ljudima iz prve ruke

 

Ovo je mejl lika koji to valja. Meni ovo lici na Herbalajf tupperware varijante, medjutim ja imam zadatak da nadjem, a samo posredno sudim. Mejl koji sam dobio od lika je>

 

u prilogu ima nekoliko brošurica od kojih neke prate preparate koje isporučujemo a neke su zato tu da nebiste došli u situaciju da Vam treba B17. Inače, i ja i sva moja uža i šira porodica (zajedno sa tazbinom) koristimo Natrijum askorbat i Magnezijum hlorid. Da Vam ne bih pisao o tome, kad budete imali vremena, pogledajte sajt koji je isod mog potpisa, a kad budete imali malo više vremena, pogledajte i linkove koji su na mom sajtu. Nije mi namera da vas "preobraćam iz nevernika (zdravstvenog) u vernika", već, naprosto da Vam ukažem na nešto s čim se do sada, možda, niste sretali.

 

Ovde su i pojedinačne cene svih preparata koje bi trebalo uzimati u terapiji. Međutim treba shvatiti da svi ovi preparati ne vrede ništa ako osoba kojoj su namenjeni nije spremna na odricanje od loših, pre svega, prehrambenih navika, ili ako ne želi ostaviti pušenje i sl. U tom slučaju, kupovina ovih dodataka ishrani će biti pusto bacanje novaca.

 

"Hunza extract" - B17 (120 kapsula sa 300 mg) 35 Eura

Magnezijum hlorid (200 grama, prah, 99% čist) 10 Eura

Natrijum askorbat (250 grama, 100% čist) 25 Eura

Vitamin E (100 kom od 100 I.U.) 20 Eura

Beta Caroten (Vit A) (100 kom od 9000 I.U.) 10 Eura

Mega B (Vitamin B) (100 kom od 650mg - B1, B3, B6 od po 100mg) 30 Eura

Mega Cink (100 kom od po 50 mg) 10 Eura

 

Kad se ove cene upoređuju sa cenama istih preparata u apotekama ili drugim trgovinama, treba uporediti količinu aktivne supstance i, naravno, uzeti tamo gde je jeftinije (po miligramu) jer kvalitet je sličan kod svih, a svaki proizvođač tvrdi za sebe da je baš njegovo najbolje - ko što kažu kod nas, "Svaki Cigo svoga konja hvali".

 

Pozdrav

 

 

 

Your thoughts?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za taj 'B17' (čim ga još uvek zovu B17 jasno je da se radi o prevari i smejuriji, jer to jednostavno nije vitamin, zna se šta su vitamini) smo kontam ustanovili da može da bude vrlo štetan, ovo ostalo ne deluje posebno štetno, samo što mi se ništa od toga ne čini kao 'lek za rak' već više kao alatke za jačanje imunog sistema i samog organizma, ali verovatno vredi pokušati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Ej nekako izbegavah ovu temu, jer radim sa pacijentima koji imaju razne tumorcine i nije bas najsjajnija prica...

 

Long story short.

Vitamin A, E, D su liposolubilini i prekomerna konzumacija dovodi do intoksikacije. Sustina jeste da su vit.A i E antioksidansi i mogu se uzimati umereno da bi se boostirao imunitet i za prevenciju ako nam je organizam vulnerabilan, ali prekomoerna upotreba antioksidativan efekat prevodi u oksidativan i dovodi do lize ćelije i potpomaze ćelijama raka sta vise da se šire...

 

Treba biti oprezan i bazirati ishranu i adjuvantnu terapiju na što više prirodnih preparata, ceđeno voće, konzumiranje povrća namirnice boagte antikosidansima aronia, vučje bobice i slično...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

tu aroniju ni zdravi ne mogu da piju, kako okida želudac

 

ali ovde se pričalo o famoznom B17 vitaminu, ulje jezgra kajsije i slično

 

btw, baš danas u Blicu izašla neka nebuloza o kanceru, proteinima koji ga uništavaju

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...