Jump to content

2012.09.20. *Gun Club, Beograd* Soulfly


Lou

Recommended Posts

И то је благо речено.

 

Простор је срање. (Први пут сам био у Ган-у)

 

Превише (погрешних) људи.

 

Предгрупе су биле лоше.

 

Тотално беспотребно свирање Iron Man и The Trooper.

 

Кавалери је на прошлом концерту пукао глас на средини концерта а сада на трећој песми. На страну што изгледа три пута дебље, старије и што има три пута мање зуба него пре годину, две.

 

Све у свему, нисам очекивао врхунски наступ али онолико дно сигурно нисам.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bad Spenser sa kosom, s tim što bi Bad ovo sigurno mnogo bolje otpevao.

 

Presmešno mi je što ima ljudi koji i posle gledanja ovakvih snimaka i dalje sanjaju reunion stare Sepulture, pa ova sadašnja Sepultura je kosmička sila prema ovome, da ne poredim Grina i ovog dedicu, to bi tek tužno bilo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тотално беспотребно свирање Iron Man и The Trooper.

 

Кавалери је на прошлом концерту пукао глас на средини концерта а сада на трећој песми. На страну што изгледа три пута дебље, старије и што има три пута мање зуба него пре годину, две.

 

Све у свему, нисам очекивао врхунски наступ али онолико дно сигурно нисам.

 

isti utisak sam stekao u bugarskoj na loud festivalu. uzasan nastup. najvise aplauza su dobili kad su svirali iron man, neku panteru i neku sepulturu. maks raspad sistema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se i pored svega vrhunski proveo na koncertu, uživao sam...

Lik sigurno ima 20 godina kariere i bog te pita koliko projekata i za tih godina se onako izistinski bez

foliranja drao kao nezdrav, nije izmišljao toplu vodu kao nešto tihi growl i šta ti ja znam, mora nekad i da se ostari

i da se propadne...

Što se tiče predgrupa neću ih ni komentarisati jer ja nisam došao tamo njih da slušam, ostao sam ravnodušan

i prema jednom i prema drugom bendu (naziv benda - Lody Kong bi više odgovaralo nekoj dečijoj igrici).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...