Jump to content

Serie A


Јарослав

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Torino-Roma biće kraj niza.

 

Roma ima sve više problema u realizaciji, još od tekme sa Interom to su sve neki useri, tako da već odavno postoji blagi pad, i mislim da se niz završava u narednom kolu.

 

Naravno, Roma i dalje ostaje favorit za titulu, mada će imati par jakih tekmi do kraja jesenjeg dela. U stvari, videćemo od čega je sačinjena kad u vrlo kratkom periodu odigra utakmice za Fiorentinom, Milanom i Juventusom.

 

To će otprilike prelomiti stvari što se titule tiče.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već su dobili Inter, Lacio i Napoli, Milan je presmiješan, Fiorentina takođe, jedino Juventus ali je po meni Napoli trenutno bolji od Juventusa. Nema problema sa realizacijom nego su prošle 2 utakmice bile jako teške, protiv Udina u gostima gdje ih je zadnji put dobio Juventus prije godinu dana i sinoć Kijevo koji je parkirao trospratni autobus ispred gola. No, kad se vrate Žervinjo i Toti pa kasnije i Destro biće golova koliko hoćeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Torino-Roma biće kraj niza.

 

 

doktor

 

 

 

inače, Roma je igrala toplo-hladno, a Torinovi igrači su lomili noge Pjaniću, smešno je kako mu je faca žalosna bila

 

ali kao što rekoh, Roma ima odlične veznjake da u 3 poteza stvori priliku za gol, ali realizacija jebe pa jebe

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

sad bih valjda ja trebalo da kažem: Kmeeeee

 

 

 

inače, ako misliš na Maikonov pad, to nije penal

 

Torinov gol mi deluje regularno

 

Roma nije zaslužila pobedu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ови опет дали гол из офсајда. мада и Наполи очајно игра.

 

Lupetas...bio Ljorente u ofsajdu za pola glave,to nijedan sudija na svetu ne bi skontao.

 

Ova utakmica je dokaz koliko je Napoli kurton od ekipe.Soderi.Da nije bilo Reine dobili bi jos tri komada lagano.Lud covek,sta je sve odbranio.Samleo ih Juve,sta su sve ispromasivali i pored tih odbrana Reine.Pogba majstor!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

veliki si stručnjak, predvideo si da će ekipa večitih luzera posle desetak pobeda da padne

ajde makni se sa podforuma

 

duvaj ga cigo

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...