Jump to content

Filmski poziv članovima foruma


fruitcake

Recommended Posts

Poštovani ljubitelji najkvalitetnije muzike imam jedan poziv za sve vas 001_smile.gif

 

U Beogradu će uskoro početi snimanje jedne italijanske filmske trilogije na temu čuvenog velikog štrajka u FIAT-u '70ih godina kada su i anarhisti na stranu radnika. Naime, pozivamo vas da dođete na kasting za statiste 14. i 15. septembra u terminima od 09:00-12:30 & 14:30-16:00. Okupljanje će biti ispred ulaza u Avala film na Košutnjaku. Prednost imaju muškarci od 20 do 50 godina sa kosom dužom od 10cm sa brkovima i/ili bradom. Sve ostale informacije poput dnevnica, snimajućih dana dobićete na kastingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ел ова 3. ципела за средњу ногу?

politicki korektno, moze i za vise ljudi - npr. izdogovaraju se jedan normalan covek i jedan invalid, ili tri invalida. no kid left behind

 

PPPS glumio bih i pedera cigana prosjaka invalida ako bi mi to dodalo neke politicke poene

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani ljubitelji najkvalitetnije muzike imam jedan poziv za sve vas 001_smile.gif

 

U Beogradu će uskoro početi snimanje jedne italijanske filmske trilogije na temu čuvenog velikog štrajka u FIAT-u '70ih godina kada su i anarhisti na stranu radnika. Naime, pozivamo vas da dođete na kasting za statiste 14. i 15. septembra u terminima od 09:00-12:30 & 14:30-16:00. Okupljanje će biti ispred ulaza u Avala film na Košutnjaku. Prednost imaju muškarci od 20 do 50 godina sa kosom dužom od 10cm sa brkovimai/ili bradom. Sve ostale informacije poput dnevnica, snimajućih dana dobićete na kastingu.

 

Imaju, vala u svakom pogledu. Puna podrška.

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec dugo imam zelju da se pojavim u nekom filmu kao statista i to samo na nekih desetak sekundi. Nesto u fazonu da stojim uz neki sank u nekom zamracenom kaficu, pijem pivo, onda neko naidje i pita me nesto, ja mu kao nesto kratko odgovorim i onda kamera prelazi na drugu scenu i to bi bilo to. :)

Kad bi mi obaveze dozvoljavale vjerovatno bih i otisao na ovaj kasting jer mislim da ispunjavam uslove, ali ovako - tesko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec dugo imam zelju da se pojavim u nekom filmu kao statista i to samo na nekih desetak sekundi. Nesto u fazonu da stojim uz neki sank u nekom zamracenom kaficu, pijem pivo, onda neko naidje i pita me nesto, ja mu kratko odgovorim "nećeš jebati" i onda kamera prelazi na drugu scenu i to bi bilo to. :)

fixd :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...