Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

da im igra Falkao, bili bi prekurčeni i pitanje je da li bi prošli grupu

 

 

 

ne seri

 

Hoćeš da kažeš da su Čile i Urugvaj velikani fudbala? Jedni zadnji put bili dobri prije 60 godina a drugi nikad u istoriji.

 

 

Može, pa neka igraju 3 5 2 a ne grozni fudbal bez krila kao kod Prandelija.

Edited by Vic Rattlehead
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoćeš da kažeš da su Čile i Urugvaj velikani fudbala? Jedni zadnji put bili dobri prije 60 godina a drugi nikad u istoriji.

 

boli me kurac da li su velikani fudbala, jer su i jedni i drugi pokazali više od raspalog Brazila, koji je navodna velesila

 

ne znam za tebe, ali ja hoću da gledam dobar fudbal, a ne imena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Председници Камеруна и Гане затражили су спровођење истраге поводом елиминације њихових фудбалских репрезентација у групној фази Мундијалу у Бразилу. Председник Камеруна Пол Бија дао је премијеру рок од месец дана да поднесе извештај поводом неславног похода "лавова" у Бразилу. Како се наводи у саопштењу председника Камеруна, "неопходне су дубоке промене и реконструкција камерунског фудбала". Председник Гане Џон Махама, који је такође позвао на спровођење истраге, већ је сменио министра спорта. Обе репрезентације, које су завршиле Мундијал на последњем месту у својим групама, имале су проблема са фудбалерима због недисциплине, као и због неисплаћених премија.

 

Šta li bi uradili, da kao mi, nisu ni došli do svetskog prvenstva? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...