Jump to content

2013.03.20. *Dom omladine, Beograd* Sabaton, Eluveitie, Wisdom


Lou

Recommended Posts

ko su ovi silni ljudi sto slusaju Sabaton i zasto ne slusaju druge bendove?

 

ozbiljno pitanje

Јел се то односи само на оне који иду на концерт или уопште ?

онда ти могу рећи да су то углавном позери који долазе да би се касније хвалили како су били на Сабатону јер је Сабатон ипак познато име ...

Слажем се са тобом,мада ја идем само због Сабатона,јер не слушам ни Елувити ,а ни Виздом, а за поштоване музичаре који наступају пре њих,нисам пре ин чуо...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim na cinjenicu da svaki put bude mnogo vise of 500 ljudi na Sabatonu.

 

mislim, Amon Amarth, Helloween/Stratovarius, pa cak i Blind Guardian - ogromna imena, a Sabaton proda vise karata od njih svaki put.

 

koji je fazon sa Sabatonom i zasto postoji toliko ljudi koji dolaze na njihove koncerte a Amon Amarth ili Helloween jedva proda 300 karta?

 

mislim, svaka im cast, ali bukvalno ne mogu da nadjem racionalan/logican razlog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јасно ми је потпуно на шта циљаш. Зато што се Сабатон лако вари а и неизмерно је дојаја, ево ја сам то пуштао по мом одељењу један дан, чак и се и неким бруталним народњацима свидело. Чињеница је да Сабатон имају тај неки шмек који се не виђа много, нити чује.

 

mislim na cinjenicu da svaki put bude mnogo vise of 500 ljudi na Sabatonu.

 

mislim, Amon Amarth, Helloween/Stratovarius, pa cak i Blind Guardian - ogromna imena, a Sabaton proda vise karata od njih svaki put.

 

koji je fazon sa Sabatonom i zasto postoji toliko ljudi koji dolaze na njihove koncerte a Amon Amarth ili Helloween jedva proda 300 karta?

 

mislim, svaka im cast, ali bukvalno ne mogu da nadjem racionalan/logican razlog.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

razlog je taj sto vole srbiju, zato sto smo mi sve tako ratoborni i ponosni svojim ratnim iskustvima a to je tema njihovih pesama, taj patriotizam, i to se njima svidja i onda furaju fazon ''BRAVO SRBI'' samo nek ste tako patriotski nastrojeni i ponosni i naravno da ce na tu kartu da nas kupe, da ce da se procuje da postoji bend koji voli srbe i njihova dostignuca. mislim da nema stvar veze uopste sa muzikom niti ljudi dolaze zato sto im se svidja power metal, da im se svidja slusali bi i sve ostale bendove... u tome je fora

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim na cinjenicu da svaki put bude mnogo vise of 500 ljudi na Sabatonu.

 

mislim, Amon Amarth, Helloween/Stratovarius, pa cak i Blind Guardian - ogromna imena, a Sabaton proda vise karata od njih svaki put.

 

koji je fazon sa Sabatonom i zasto postoji toliko ljudi koji dolaze na njihove koncerte a Amon Amarth ili Helloween jedva proda 300 karta?

 

mislim, svaka im cast, ali bukvalno ne mogu da nadjem racionalan/logican razlog.

Па од ових које си набројао мени је једино Амон Амарт бољи од Сабатона ..Моје мишљење само ...Мени је Сабатон бољи и од гардијана и од НОћи вештица
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

O majko moja! Oni bolji od Gardijana i Helovina? Mora da se salis. Porediti Helloween i njih je nedostojno ozbiljog pozvaoca muzike. Interesuje me samo Wisdom.

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bih išao to bi bilo zbog Eluveitie, skinuo sam Ven kada je izašao i drago mi je što su uspeli, mada mi se ne dopada previše u kom su pravcu otišli. Mislio sam da su veći bend od Sabatona, kontam da su bar neki pre kupili kartu zbog njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sabaton = Horski i pevljivi vokal prilagodjen svakoj osobi, dovoljno je da se deres, ne mozes da omanes + klasicni heavy metal + klavijature + paljevinska tematika. Dodaj na to sto imaju energije vise nego svi ovi gore nabrojani bendovi. Realno. Oni su ubodili mainstream za metal, skoro svaka pesma im je hiticna.

 

Edit: Mislim da bi isto prosao kod nas recimo Ensiferum.

Edited by ShinigаmY
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је као да идете на концерт Металике да би сте гледали Гејџиру и МашинХед и после отишли у заблуди да сте више тр00.

 

Pa ti od tog koncerta sviras Flying Whales i Davidian. :D:D:D

 

I druga stvar,da Machine Head i Gojira nisu odlicni i renomirani bendovi,ne bi ni svirali kao predgrupa Metallice.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojira je zakon, Machine Head mi nikad nije bilo jasno kako neko moze da slusa. Sabaton je (uz Leprous) jedini power koncert ove godine u BG-u, em ih slusam pet godina, em dolazi i Eluveitie, tako da se mora otici, samo da bude karata sledece nedelje :D A fora je sto znam dosta ljudi koji generalno ne slusaju metal, ali se loze na Sabaton i zele da odu na koncert, tako da je i to jedan od razloga sto ce oni napuniti Dom Omladine. Da neko dovede Ensiferum, Amon Amarth, Helovin i Gama Rej, naravno da bi se islo, jedini je problem sto je nasa publika takva da nema ljudi za te koncerte, jer se nema 2000 za takve bendove, ali se pred svirku nekih tamo seoskih tresera i ko zna cega potrosi 2000 na alkohol i cigare za vece.

Edited by Srlandand
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...