Jump to content

2013.03.20. *Dom omladine, Beograd* Sabaton, Eluveitie, Wisdom


Lou

Recommended Posts

pa ne bih se slozio da je leprous power koncert :D slozicu se da je machine head uzasan bend to stoji, ni meni nije jasno to. pa ti ljudi sto se loze na sabaton a ne slusaju metal su upoznati sa tematikom, culi pesme i sve su u fazonu metalizer, war, bombs, sve ono sto odlikuje nas kao naciju zato i prihvatamo sabaton, takav smo narod, svidjaju nam se ratne tematike i stalno bi boj vodili.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

razlog je taj sto vole srbiju, zato sto smo mi sve tako ratoborni i ponosni svojim ratnim iskustvima a to je tema njihovih pesama, taj patriotizam, i to se njima svidja i onda furaju fazon ''BRAVO SRBI'' samo nek ste tako patriotski nastrojeni i ponosni i naravno da ce na tu kartu da nas kupe, da ce da se procuje da postoji bend koji voli srbe i njihova dostignuca. mislim da nema stvar veze uopste sa muzikom niti ljudi dolaze zato sto im se svidja power metal, da im se svidja slusali bi i sve ostale bendove... u tome je fora

 

Наравно да смо поносни!!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sabaton = Horski i pevljivi vokal prilagodjen svakoj osobi, dovoljno je da se deres, ne mozes da omanes + klasicni heavy metal + klavijature + paljevinska tematika. Dodaj na to sto imaju energije vise nego svi ovi gore nabrojani bendovi. Realno. Oni su ubodili mainstream za metal, skoro svaka pesma im je hiticna.

 

И то је наравно позитивна ствар !

Људи су открили формулу да добре композиције које ће углавном сваком да се свиде( и свака им част на томе ) , остали који ту формулу не знају, ко их јебе, нек се муче.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

И то је наравно позитивна ствар !

Људи су открили формулу да добре композиције које ће углавном сваком да се свиде( и свака им част на томе ) , остали који ту формулу не знају, ко их јебе, нек се муче.

 

a i koji smo mi power metal koncert imali nakon nastupa iced earth-a pre 2 godine u skc-u? uzeleli se ljudi power metala i ne bi trebalo da cudi sto ce biti dobra posecenost_mislim i da nije sabaton u pitanju vec bilo koji drugi power bend da bi bilo isto :blek:

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio sam u spoiler, ipak...

 

Sabaton poslednja plejlista

 

 

 

The March To War

Ghost Division

Gott Mit Uns

Carolus Rex

Poltava

Cliffs of Gallipoli

Attero Dominatus

The Hammer Has Fallen

Uprising

The Lion From the North

Swedish Pagans

En Livstid i Krig

Encore:

The Art of War

40:1

Primo Victoria

Metal Crüe

Masters of the World

 

 

 

 

 

 

Eluveitie poslednja plejlista

 

 

 

 

Prologue

Helvetios

Luxtos

Thousandfold

Home

Neverland

Inis Mona

Uxellodunon

The Uprising

Havoc

Epilogue

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

KONCERT NIJE RASPRODAT KAKO KRUZE GLASINE VEC DANIMA!

 

Ulaznice za koncert SABATON samo na sledecim prodajnim mestima:

 

- Beograd - Felix Shop, Sremska 6. Tel: 011/2180-321

- Novi Sad - Mungos Shop, Zmaj Jovina 2. Tel: 021/527-260

- Zrenjanin – Poziv na broj 0659966690

 

\m/

Edited by Knjaz_Ovoga_Sveta

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvi cert turneje u poljskoj bilo vise ljudi nego sto ce ovde biti na slayeru

 

 

Objašnjenje za to: Poljska ima veći standard i 38 miliona stanovnika, Srbija je siromašna zemlja i ima oko 7 miliona stanovnika možda manje. i tu ima još faktora ali da ne serem ali mislimk da su ovakvi komentari nepotrebni

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

naprotiv, oni su i tamo daleko uspešniji od većine drugih bendova, evo pre neki dan su klepili zlatnu ploču u Poljskoj.

 

prosto, ovaj bend je sad forica kao što su nekad bili i Bodomi i Nightwish i masa drugih bendova, to je taj fazon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...