Jump to content

POSLEDNJI ARTIFICIJELNI ONLAJN IDENTITET KOJEG STE UPOZNALI U STVARNOM ŽIVOTU


Demon Seed

Recommended Posts

Najbolji primer je Sisus koji ovde lepo izvaga reči, proveri interpunkciju pet puta pre nego što postuje, a uživo nema glasnijeg čoveka, nijedan iščupani caps lock mu nije ravan. :haha:

Otkud ti znaš da ja 5 puta proverim interpunkciju? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tu jedna začkoljica koju si propustio.

hm,

fakat, zachkoljica,

ja sam npr. strashno bezobrazan kad se napijem. sevam otrov i vredjam najstrashnije, i to uglavnom tamo gde po pravilu boli. kad sam trezan, boli me kurac za ljude i prijemciv sam, blagoglagovilj i bogougodan ko lemur na horsu.

ergo, 9 od 10 mojih poseta forumu je alkoholisano.

i tako...

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tu jedna začkoljica koju si propustio. Na forumu imaš hiljadu tema za hiljadu postova koje možeš da napišeš kada god ti padne na pamet. Uživo ne možeš da vodiš razgovor tako da pređeš preko svih tih tema. :D

 

a ima i zackoljica u tome sto neki ljudi pricaju nebuloze, pa nemam ni zelju da se dublje unosim u razgovor. a kako stam stariji tako mi je prag tolerancije sve nizi. :haha:

 

ima ovde gotivnih "online indentiteta" koje mislim da bi bilo zanimljivo upoznati uzivo da ne nabrajam sad, ne mogu svih da se setim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Синоћ су ми били на свирци yobara и Bourbon Princess (нисам сигуран како се пише, хаха). Фини неки људи. :) Били су још и Zen, Lunar и неки лик са њим који ми је познат са Јума.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: You have posted a message with more emoticons than this community allows. Please reduce the number of emoticons you've added to the message

 

Немогући сте. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...