Jump to content

POSLEDNJI ARTIFICIJELNI ONLAJN IDENTITET KOJEG STE UPOZNALI U STVARNOM ŽIVOTU


Demon Seed

Recommended Posts

:haha: :haha:

 

На Orphaned Land-у сам био са Вуком ( јако згодан и разбацан младић),Митом и chess-ом а на Лепросу са Курузом ( јако укусно одевен младић).

Азал да ми да плус јер подржавам сцену и прави сам прогер.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina? Ma ko ga jebe. Ugusice se on u svojoj gluposti kad tad. Ne moram da ga nosim na dusi.Nekada sam mislio da su batine vaspitnog karaktera dobre, ali vremenom vidis da budale ostaju budale makar i lomile nos o zid.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam te ni trazio da bih te uocio. Da jesam dosao bih bez devojke, prepoznao, nasao te i jebo ti milosnu mamicu makar imao sveze uradjen fejs lifting i nouz dzab.

Edited by HEFEST
  • Upvote 7
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemamo dovoljno motiva. Kada bi pobednik dobio tebe kao nagradu da se malo igra onda bi sve prstalo od batina ovde. :obrv:

 

Ulete Vuk. Naravno ne mislim na njega.

 

Princ bi pobedio verovatno zbog motiva.

Edited by HEFEST
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto? Reci zar ti ne bi imponovalo da ceo yum iskopa ratne sekire zarad samo jedne noci sa tobom? Zamisli da Sisus ne postoji.

 

NAravno ovo je samo hipoteticki. Ima verovatno i slobodnih yumasica.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је причао да те је видео, али није хтео да прави срања.

 

I meni je to pricao isto.Kao,nije hteo da ga premlati pred ribom,ne voli takve situacije.Pa i bolje je tako,postujem Lalovica jer je fer igrac.

 

I Kuruz i Laza. Stalno se kao nesto mimoilaze.

 

Zato sto su obojica pizdurine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet te curice. :da:

bi ga. Covek me vrebao iz prikrajka, a ja ga nisam video. Ne mogu se boriti sa nevidljivim silama.

 

Znaci pricao je tako. Bicu milostiv kada ga budem dohvatio zbog toga. Ipak ima malo morala.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad jebiga,da li ga zaista nisi video ili ga "nisi video",ne znam...kontam i ja da Lalovic moze biti zastrasujuci prizor sa svojim 190 i kusur.Barem pricaju tako ljudi...kada smo jednom svirali sa Alogijom bila sa njima neka ekipa iz Smedereva,i skontali smo da svi znamo Lalovica.I pricali mi ljudi da je dosta zajeban tip,kazu pola Smedereva je iznabadao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te visine i tezine me nikada nisu tangirale. Bio sam i dvometrase. to sto nisam visok i krupan je prednost jer misle lako ce. Sledeci kadar je kada broje zvezde. Jedan udarac sve resi pa mozemo da pijemo pivo. Ne znam samo zasto je tako iritantan lik. Od kada sam ovde stalno nesto sere na moje postove. Ako mu se ne svidja stavi ignore i gotovo.

 

Nisam ga video to je sigurno. Ne bih ga ipak ni prekidao u sred koncerta jer sam kulturan covek. Ali volim kurcevite grmalje. Vise se cuje kada tupne glava o pod.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je kome slomo prst. Znam da su tom Lalovicu skrsili nos neki dizelasi tako da prica o nekom zajebanom igracu otpada. Ja sam sam bio sedmoricu takvih svojevremeno. Sada bih mogao trojicu ladno.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Њему је нос сломио Милета Лисица.

А тукао је Муслија, али није хтео да исприча целу причу тако да не бих детаљисао.

Наводно га је Мусли добро запамтио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...