Jump to content

POSLEDNJI ARTIFICIJELNI ONLAJN IDENTITET KOJEG STE UPOZNALI U STVARNOM ŽIVOTU


Demon Seed

Recommended Posts

Jebiga Hefi,po ovome se moze zakljuciti da si se usrao.Ne vidim drugi razlog.Ne kapiram zasto ne bi iznabadao Boksera ako te vec toliko nervira.

 

 

 

Da,ali Lemi baca telefon u sneg.Hefest baca ljude i jebe zene.Daleko sam ja od toga nivoa.

 

Losa ti dedukcija. Milosrdje je odlika jakih. Moze mi se. To sto ti imas nekih nerascisenih racuna sa Lalobokserom pa me palis da ga prebijem je veoma lukavo od tebe, ali sretao sam i vece lisice od tebe. Ali posto sam cuo da si dobrostojeci mozmo se dogovorimo da to obavim, a ti mi napravi ugovor o delu i neki lep honorar. NEMA NI KOD BABE ZA DZABE.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruz ce napredovati. Vidim ja to u njemu. Otici ce u veliku zemlju i zaposliti uz pomoc CV-ja koji ima nesto sto drugi nemaju. Rad za clanove YUM-a uz saradnju sa kompanijom Lemijevog tate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cinjenica.

 

Rad za clanove YUM-a uz saradnju sa kompanijom Lemijevog tate.

 

Poslovi za sve!!!

 

Losa ti dedukcija. Milosrdje je odlika jakih. Moze mi se. To sto ti imas nekih nerascisenih racuna sa Lalobokserom pa me palis da ga prebijem je veoma lukavo od tebe, ali sretao sam i vece lisice od tebe. Ali posto sam cuo da si dobrostojeci mozmo se dogovorimo da to obavim, a ti mi napravi ugovor o delu i neki lep honorar. NEMA NI KOD BABE ZA DZABE.

 

Ma kakvi tebra,Bokser i ja smo u super korektnim odnosima.Samo mi cudno da ti odbijas mogucnost da nekome odvalis bubrege.To sa milosrdjem pricaj drugima,ne primam se ja na te budalastine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Razbijač-NAAĆI

Eto upoznao sam Stoleta juče, ironija je što smo obojica iz Novog Sada a upoznali smo se u Helsinkiju. Mož bit da odemo zajedno na neki od ovdašnjih mnogobrojnih kulturnoumetničkih dešavanja žanra crnog metala propasti tvoje.

 

misliš na gay paradu?

Hell? si. N? ki? Ju!

  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni se tamo samo leti pederisu jerbo im se smrznu vinercici na minusu u ovo doba pa ne mogu da se macuju ko ljudi. Mogu samo da krljaju jaje o jaje ko za uskrs.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...