Jump to content

POSLEDNJI ARTIFICIJELNI ONLAJN IDENTITET KOJEG STE UPOZNALI U STVARNOM ŽIVOTU


Demon Seed

Recommended Posts

SummerBreeze je full metal fest, prošle godine bili WinterSun jedni od headlinera.

 

 

Inace i tebe sam Telcontare upoznao na Brutalu, mlogo si ludeo uz Soilwork. :-D

Ahahahah do jaja :) A bio full odličan koncert, samo kratko jbt al šta ćeš festivalski nastup. Kapiram da ću i ove godine da idem verovatno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I ja sinoc upozah Yvette , Azala , Srladanda , El pistolera i Skullkrusher-a sve fin svet :blek:

 

Nemoj lagat, nije ni bilo toliko :D

Sve pohvale za Bogdanovu radžu

I bradu :haha:

I pozdrav za svetu trojicu

 

Nisam znao da moja brada proizvodi takvu reakciju u oku posmatraca :mhihi:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još ona frizura, realno možeš komotno među one hipstere modele, eto biznis ideje :haha:

Pa pazi brada je Nikola Kalabic style , a frizura ala Ragnar Lothbrok iz prve sezone minus onaj rep pozadi :D sve zajedno

 

Ne bih se uopšte iznenadio da prelistam neki muški časopis i vidim Bogdana u reklami za Catterpillar heavy duty opremu

E bas to da pocnem da zaradjujem ozbiljnu lovu :blek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio potres sve mu jebem kad sam smotan, ali danas prodje vugla skoro skroz :D Blejao sinoc s bratom Skalom, brat Jare naravno smuvao neko dete u svom fazonu svalercina, upoznao Paju i Bogdana, dobri su to momci, kao i El Pistolera, mada se nismo zvanicno forumski predstavili :D Video bas dosta yumovaca kojima nisam prisao nazalost, mislim da smo Skal i ja u jednom trenutku videli i princa, ali nismo sigurni bili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...