Jump to content

2012.12.29. *Beogradska arena, Beograd* Smak, Hipnagoga Slike


Gorki

Recommended Posts

Pa, reci to Tocku i Kepi koje je do sad bolelo uvo za staru postavu.

 

Mnogo mi je cudna ta vest, kad ima snimaka starih samo godinu-dve da su radili sa Najdom.

 

Voleo bih i ja Borisa, zasluzuje covek da prica o SMAKu bude zapecacena i sa njim, samo kazem.

Ako nista drugo, mogli bi pored ovoga da prave i neki koncert novog smaka.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

najjaci je tocak, vidi se koliko je eksajted zbog koncerta u areni, nije to mala stvar... ipak nisu nikada svirali sa toliko nabudzenim opremama i videobimovima kapiram, bice ovo nesto posebno

 

merhandise :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukoliko ono najbitnije (svirka, zvuk) bude na visokom nivou, zaboli me za promo klip. Inace vec sam kupio karte dok jos moze da se bira sektor/sedista - dobro a jeftino:-). Drzim palceve da ne bude nekih ala Black Sabbath promena lineup-a, otkazivanja i sl.

Edited by NullPointerException

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je stara škola i pravi muzičari, jedino je bitno da znaju ljudi na šta dolaze i šta će da čuju, a ne "Dođite na ovo spiritualno iskustvo koje će vam uzneti duše na više mentalne ravni na nebesima yadda yadda yadda"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volim to da kazem al' zraci malogradjanstina iz klipa, ne znam kako bolje to da se nazove

 

Ne bih rekao da zraci malogradjanstina iz klipa, vise zraci neiskustvo u koristenju racunara i uopste savremenih digitalnih medija, sto opet nije ni cudo ako se uzme u obzir da se radi o prepotopskom bendu koji je vec xy godina bio neaktivan i o muzicarima (i ljudima oko njih) koji su sada uveliko u godinama i od kojih ne treba ni ocekivati da barataju racunarima.

Bitno je da se za koncert proculo, zna se datum, tako da im sada i nije potrebna neka jaka reklama.

Jos nisam uzeo karte, ali cu se vjerovatno opredjeliti za neko solidno mjesto na tribinama, pod uslovom da se ta sjedista ne rasprodaju u skorije vrijeme.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zraci vama malogradjanstvo iz gaca.

 

Kao da nije bilo dovoljno situacija da se ljudi posle koncerta zale na opremu, tonca, kurac, palac, vratite nam pare nazad, metalika je bolja od megadetha,...

Ovako se lepo zna sta cemo dobiti sa tehnickog aspekta, pa kome ne valja ne mora da dodje.

 

A drugo, what Runner said...

Pun kurac manjih bendova i mladjih predstavnika istih, sa mnogo vise seljanije i neiskustva u online izrazavanju, a pravi vam se trn u oku tek kada to vidite kod profesionalnog gitariste od 60 godina.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto malogradjanstina? obicna najava koncerta sa gomilom informacija sto je za njih uobicajeno- na omotu egregora su svojevremeno napisali i koliko je mikrofona korisceno na snimanju, na cemu je radjena post produkcija i jos stosta...

 

izgleda da barataju i kompjuterom, s obzirom da se vec godinama iskljucivo tako oglasavaju.

 

ide se u parter, naravno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...