Jump to content

2012.12.29. *Beogradska arena, Beograd* Smak, Hipnagoga Slike


Gorki

Recommended Posts

  • 1 month later...

neverovatno... posle koncerta sam samo stajao kao ukopan nisam znao sta da kazem... ko nije bio... ne znam... boris pevao kao nekada, blues u parku, plava pesma, sve najjace... tocku drhti ruka... 22.000 ljudi, puna arena, tocak samo sto nije zaplakao... fantastican koncert, nemam reci

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenomenalan koncert, nabujale emocije, napanjene gitare, solaze, rifovi i bluz. Arena doslovno puna, navodno danas vise nije bilo karata u prodaji. Gomila naroda ispred i unutra, sva ta atmosfera me podsjetila na decembar 2003. i Deep Purple na Sajmu, samo ovaj put u mnogo humanijim uslovima i sa mnogo boljom organizacijom.

O samom bendu nemam rijeci, uzivanje je bilo slusati ih i gledati ih i pjevati iz dna duse sve te pjesme i stihove koji su mi se urezali u svijest jos prije xy godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav koncert.. Matori i ja smo bili u drugom, trećem redu, imao sam osećaj kao da sviraju samo za par nas tu, jer ne vidiš masu iza sebe, a i bina nije bila visoka.. No, kao što je chess gore rekao. Svaka im čast. Jedinu zamerku koju mogu imati na zvuk jeste brum koji je imala bass gitara, zbog koje je i Točak tražio da se ponovo odsvira Južni voz.

 

67474.jpg

 

Bog gitare.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legendarna pop rock grupa Smak

 

:haha:

 

 

Meni je interesantno da niko ne pominje to sto je Najda ocajno otpevao Cigansko Srce i Juzni Voz, pobegao na pola Juznog Voza sa bine, kad mu nije uspeo eksperiment sa vriskom, i onda su to svirali opet, ali bez vokala.

Ko bi uopste i primetio "brum" na basu pored onako ocajnog pevanja...

Dok je Najda pevao pesme koje je snimio sa njima, opasno je poceo da smara, al' reko ajde, taman da se deda odmori, a onda kad sam provalio da ce da peva i Cigansko Srce, poceo sam da pizdim, kod Juznog Voza sam vec poceo da ga psujem. :D

Jednostavno su mu za po pola oktave i jace previsoke te pesme, ne znam zasto je uopste pokusavao.

 

Takodje mi se cini da Najda nije bio s njima kad su se poklanjali na kraju, i onda ona Tockova opaska "Ovo je pravi Smak, a ne... ono".

Mucenik.

 

EDIT:

Naravno, da neki mozak ne pomisli ko zna sta pa da pocne da sere, ja sam se sinoc istopio, ono je sve bilo perfekcija, samo bih bio jos malo srecniji da je Boris pevao i Cigansko Srce i Juzni Vetar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje mi se cini da Najda nije bio s njima kad su se poklanjali na kraju, i onda ona Tockova opaska "Ovo je pravi Smak, a ne... ono".

Mucenik.

 

Nije zato rekao, ovo je pravi Smak, već zbog najavljivanog smaka sveta.

 

Naravno, da neki mozak ne pomisli ko zna sta pa da pocne da sere, ja sam se sinoc istopio, ono je sve bilo perfekcija, samo bih bio jos malo srecniji da je Boris pevao i Cigansko Srce i Juzni Vetar...

 

Južni je voz ;) Slažem se. Bilo bi bolje. Svakako je bilo nezaboravno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...