Jump to content

Marvel Cinematic Universe


Night Prowler

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Prati li neko ovu Jessica Jones? Ja sinoc odgledao jednu epizodu, cini mi se interesantno, ali ne mogu da uhvatim odakle ona u celoj Marvel prici, ko je, sta je itd... Samo me zanima jel ona neki bitan lik u Marvelovom univerzumu ili je samo marketinski trik netflixa da uglavi neku seriju kao filer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel izašao pošten rip cele serije?

 

Bitna je za Daredevil-a i za Defenders (Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist, Luke Cage itd.) u kojem planiraju da naprave na kraju tv faze. Pročitaj Alias (Brian Michael Bendis scenarista) to je pospešilo Marvelov Max Imprint, gde su rađeni ozbiljniji stripovi, kao kod Vertigo-a, samo sa herojima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :)

 

Skontah neku povezanost sa Daredevil-om zbog Hells Kitchen, samo nisam iskreno ispratio toliko Defenderse (na strip mislim). Znaci lepo smisleno rade. Svidja mi se atmosfera totalno, izasao je dvd rip cini mi se cele serije, ima na kickas, ja sinoc gledao prvu, pa cu da nastavim do kraja. Daredevil jedva cekam nastavak, jer je to najbolja super heroj serija ikada uradjena po mom misljenju, a ova Jessica samo nastavlja sa atmosferom gde je Daredevil stao. Kudos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan intervju sa Paul Bettany-em, Jarvis-Vision-om:

 

Rekao si da si dobio ulogu Visiona u Avengersima samo nekoliko trenutaka nakon što ti je jedan producent rekao da više nikad nećeš raditi u Hollywoodu.

To je istinita priča.

Možeš malo pojasniti?

Želio sam ulogu u jednom filmu. Baš sam promijenio agente, i svom novom agentu rekao sam da sam umoran od laži, da želim istinu, da želim da mi netko digne veo s očiju. Baš sam pročitao jedan scenarij, mislim da je odličan, želim tu ulogu, želim da mi središ razgovor s producentom. I nazove on mene, kaže u redu, producent je rekao da će te vidjeti. Ali moraš znati da te prezire i da ti neće dati posao. Osjećao sam se kao da su me upravo otuširali šljunkom (smije se), boljelo je, ali osjećao sam se iznimno čisto. Pa sam otišao porazgovarati s tim čovjekom. I bilo je u redu, jer sam unaprijed znao da me mrzi, i to vjerojatno zbog jednog njegovog filma koji sam odbio prije mnogo godina. Baš mi se rodio sin, karijera mi je bila u uzlaznoj putanji, ali nisam želio raditi. Htio sam biti s djetetom. I taj mi je producent rekao, gotov si u ovom poslu. Nemaš što drugo raditi nego se ustati i otići. I ja sam mu odgovorio da malo pripazi na svoje jebene manire. Los Angeles je pun ljudi koji su dobili drugu, čak i treću priliku… nikad ne znaš što te čeka iza ugla. Išetao sam iz ureda, noge kao žele jer sam se upravo pravio da sam žestok momak. Sjeo sam na pločnik, s licem u rukama, i pomislio da je možda u pravu, možda mi je karijera zaista gotova. Sjedim na pločniku u Sunset Boulevardu. Mobitel zazvoni, ne prepoznajem broj. Halo? Bok, ovdje Joss Whedon, hoćeš biti Vision u novim Avengersima? I rekao sam (gestikulira kao da pokazuje srednji prst zamišljenoj zgradi iza sebe), da, čovječe, vrlo rado. I to je cijela priča.

 

ceo intervju

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...